No icon

Świat

JESTEM ŚMIERCIĄ, NISZCZYCIELEM ŚWIATÓW: ŻYD, KTÓRY ZBOMBARDOWAŁ HIROSZIMĘ I NAGASAKI

Dnia 8 maja 1945r. o godz. 02.41 niemiecka Trzecia Rzesza ogłosiła bezwarunkową kapitulację. Zapanowała powszechna radość, świętowana po chwilę obecną w postaci obchodów Dnia Zwycięstwa. W obliczu końca wojny już 31 grudnia 1944r. sowiecka żydokomuna powołała w Polsce swój marionetkowy, nielegalny rząd, aby zapewnić realizację zdradzieckiego porozumienia z Teheranu trzech zbrodniarzy: Stalina, Roosevelta i Churchilla, naszych wydumanych jak dziś USA „aliantów”, o przekazaniu Polski pod krwawą okupację sowiecką na wiele dekad, nie zwracając uwagi na fakt, iż rząd RP przez cały okres wojny istniał, tyle że na uchodźctwie w Londynie. Dla świata Zachodu nastała wolność, podczas gdy w Polsce zapanował czerwony terror.

Żydostwo, które tę wojnę wygrało ustanawiając już w1948 r. rasistowskie państwo apartheidu Izrael, po eksterminacji , wypędzeniu i zamknięciu w obozach koncentracyjnych niemal miliona Palestyńczyków w czasie Wielkiej Nakby, gwarantując sobie uprzednio nietykalność oraz nie podleganie prawu i sprawiedliwości na świecie po dziś dzień za sprawą psychologicznego szantażu emocjonalnego poprzez złożenie pod koniec wojny ofiary całopalnej w niemieckich piecach krematoryjnych ze zbytecznych ich zdaniem współplemieńców z Europy Wschodniej zwanych przez żydowską „rasę panów” pogardliwie Ostjuden, głównie biedoty uwiecznionej na pracach Artura Szyka, Jana Feliksa Piwarskiego, czy Tadeusza Rybkowskiego i cudacznych, szowinistycznych szaleńców z filmu Jerzego Kawalerowicza "Austeria” oraz z książki Hieronima i Jana Tharaud „Królestwo Boże. Sceny z życia na Ukrainie”, potrzebowało dodatkowego zabezpieczenia własnych interesów w postaci straszaka atomowego, którym będzie mogło terroryzować świat i wymuszać na społeczności międzynarodowej podporzadkowanie swojej złodziejsko-zbrodniczej polityce powojennej, skutkującej dotychczas oceanem ofiar patologicznego, oszukańczego systemu finansowego pozwalającego gangowi zwykłych szubrawców typu Rotszyldowie, ich protegowany Soros, FED i spółka, na kreowanie pieniędzy kompletnie z niczego, okradanie i niewolenie fałszywymi długami całego świata, a także milionami ofiar kilkudziesięciu napaści militarnych USA i NATO po wojnie na niepodległe kraje różnych regionów, ostatnio na Irak, Libię oraz Syrię, a wkrótce być może całkowitą zagładą świata.

Wszystko to w drodze do finalizacji budowy imperium Wielkiego Izraela, mającego niepodzielnie zapanować na Planecie Ziemia, gojów sprowadzając do roli niewolników ogłupionych żydowską propagandą, zgodnie z zapisami światowego bestsellera znanego jako protokoły tzw. mędrców Syjonu, który powinien być lekturą obowiązkową w Polsce i na całym świecie, a o doniosłości tego programu w aspekcie naukowym, realizowanego w praktyce systematycznie od lat, co potwierdzają oczywiste fakty, świadczą współczesne publikacje zachodnie, w Polsce okupowanej wciąż przez żydokomunę nie do pomyślenia, poza jedną publikacją profesora Janusza Tazbira, który swoją determinacją, zdając sobie niewątpliwie sprawę z wagi Protokołów, doprowadził do wydrukowania ich treści w 1992r. w książce „Protokoły Mędrców Syjonu. Autentyk, czy falsyfikat”, napisanej co prawda pod kontrolą i z adekwatnym komentarzem autoryzowanym przez cenzurę lokalnego Judenratu reprezentowanego oficjalnie przez Konstantego Geberta, ale treść Protokołów została całkowicie oddzielona od zbytecznego, choć strategicznie koniecznego dla wydania książki komentarza zajmującego jej ca. połowę i jest dla każdego dostępna w formie z wydania w 1936r., pozwalając czytelnikowi, który do nich dotrze, na wyrobienie sobie własnej opinii na podstawie lektury owych Protokołów.


 
Dzień 6 sierpnia 1945r., w którym eksplodowała bomba atomowa nad Hiroszimą powinien być dla świata wielkim memento, świadectwem ekstremalnie psychopatycznej natury kierowników światowego żydostwa, postrzegających – zgodnie z wykładnią Talmudu i reszty wynalazków typu Zohar etc. - wyłącznie siebie oraz własne plemię, czy raczej w świetle książki żydowskiego historyka prof. Shlomo Sanda „The Invention of the Jewish People” własną, złowrogą korporację zjednoczoną wspólnym, mesjanistycznym na opak celem, jako ludzi godnych tego miana, natomiast wszystkich innych, tzw. gojów, jako istoty zwierzęce sensu stricto, które można nie tylko bezceremonialnie okradać i okłamywać, wykorzystywać, eksploatować, ale także mordować i eksterminować, w ogóle nie narażając się na gniew plemiennego bóstwa, wręcz przeciwnie, zyskując jego przychylność i aprobatę. 

Wiele dotychczas napisano na temat tej żydowsko-amerykańskiej zbrodni, ewidentnego ludobójstwa, dlatego nie będziemy się rozwodzili nad opisywaniem rzeczy znanych, a jeśli komuś brakuje chronologicznej faktografii oraz opisów skutków tych eksplozji, to odsyłamy do bogatej, powszechnie dostępnej literatury. Przypomnimy jedynie, iż podwaliny pod eksplozję nuklearną podłożył żyd Albert Einstein, notabene jeden z niewielu przyzwoitych (nie ma reguły, bez wyjątku), który zorientowawszy się co uczynił, resztę swojego życia  poświęcił na walkę o pokój i krytykę produkcji oraz stosowania broni nuklearnej. Szefem programu atomowego w USA był Robert Oppenheimer, żyd, otoczony zespołem innych biegłych w kabalistycznych liczbach żydów, jak Richard Faynman, który pierwsze próby nuklearne na pustyni Nevada obserwował spokojnie, siedząc w samochodzie  w okularach przeciwsłonecznych w odległości, która z jego wyliczeń, a był nie byle jakim specjalistą od liczb, który tworzył własny język matematyczny i własne wzory, gwarantowała mu bezpieczeństwo.

Bombę atomową nazwaną szyderczo „Little Boy” zrzucił na Hiroszimę praktycznie już po wojnie inny żyd, Jakub Beser (odręczny dowód poniżej), który został wykonawcą kolejnego, żydowskiego  ludobójstwa w historii świata. To on zamontował zapalnik i odpowiadał za „prawidłowy” przebieg zbrodniczej operacji.  Jako jedyny z załogi brał także udział w drugiej ekspedycji, na Nagasaki, która zrzuciła bombę "Fat Man".  Niczym miecz, którym władała kosmata, żydowska ręka, w 9 sekund zamordował 300 tysięcy osób i  okaleczył miliony istnień, z których wiele w kolejnych pokoleniach cierpi wskutek modyfikacji kodu genetycznego rodziców spowodowanego choroba popromienną do dnia dzisiejszego. Nie będziemy opisywali tragedii Japończyków palonych żywym ogniem nuklearnym, którzy na ulicach Hiroszimy popozostawiali jedynie cienie oraz tych, którzy przeżyli zdejmując z siebie garściami odpadającą skórę. Kto chce, może obejrzeć japoński film dokumentalny „Hiroszima” dostępny na DVD, pewnie także na YouTube.

W innym dokumencie filmowym dostępnym na YouTube, nakręconym wkrótce po eksplozjach w Hiroszimie i Nagasaki (trzecia bomba nie wybuchła)  Robert Oppenheimer cytując hinduską Bhagavad Gitę oświadcza: „Teraz jestem śmiercią, niszczycielem światów”. W jego patologicznym, żydowskim umyśle pozbawionym epigenetycznie uczuć wyższych, zatem zdolnym do rzeczy najpodlejszych, zrobił to, co do niego należało, w myśl – jak sugeruje - wykładu Jedynego Boga Kriszny, przedstawionego wojownikowi Ardżunie, dowódcy rodu Pandawów z kasty kszatrijów w czasie ponownego objawiania Bhagavad Gity ludziom pięć tysięcy lat temu. Starym, żydowskim patentem Oppenheimer pominął całą treść i znaczenie Bhagavad Gity, wyjął jedno zdanie z kontekstu i przedstawił je jako usprawiedliwienie dla swej immanentnie zbrodniczej natury. 

Jakub Beser, nieodrodny syn swego plemienia, nigdy nie żałował tego, co zrobił. Przeciwnie, do końca swoich dni był z tego dumny, chociaż – jak twierdzi Saul Singer na łamach Jewishpress.com zamieszczając małą, nieczytelną kopię -  podpisał podobno traktat o zakazie testów broni nuklearnej, co uważamy za fałszerstwo dopisane bezczelnie ołówkiem, bowiem w dokumencie oryginalnym zamieszczonym, poniżej podpis Besera w ogóle nie figuruje, nie widzimy także żadnego powodu, dla którego na dokumencie tej rangi miałby figurować podpis żydowskiego zbrodniarza, niskiego rangą żołnierza.

Można za to ufać Saulowi Singerowi, kiedy z plemienną dumą cytuje Jakuba Besera wypowiadającego się na temat tego ludobójstwa:

„Jeśli ktokolwiek oczekuje przeprosin za zbombardowanie Hiroszimy i Nagasaki, ode mnie ich nie otrzyma. Jestem dumny ze swej roli, jaką odegrałem w zakończeniu II Wojny Światowej… Jedyne czego żałuję, to że bomba nie była dostępna wcześniej, dla ostatecznego podbicia Niemiec. Myślę, że naród niemiecki zyskał sobie to prawo i honor o wiele bardziej, niż Japończycy […] Na listopad 1945r. była planowana wielka inwazja na Japonię, w której miały uczestniczyć trzy miliony żołnierzy. Było tam około trzech milionów Japończyków okopujących się i przygotowujących do obrony swojego kraju. Spodziewana liczba ofiar wynosiła około jednego miliona osób. Uniknięto tego. Jeśli weźmie się oficjalne liczby ofiar śmiertelnych w obu miastach Hiroszimie i Nagasaki szacowane 300 tysięcy osób i zestawi się je z  jednym milionem, to przykro mi to stwierdzić, to jest dobry kompromis…”

Oto relatywistyczne rozumowanie, charakterystyczne dla talmudycznego żyda, abstrahując od nieprawidłowości danych wejściowych, które jego socjopatyczny mózg przetwarzał, dla uzyskania wadliwego rezultatu. 

Po wojnie Jakub Beser poważnie rozważał wstąpienie do lotnictwa armii izraelskiej, wspomagał także tworzenie państwa Izrael. Kiedy jego jednostka w USA została zdemobilizowana, otrzymał wówczas tabelę rekrutacyjną Hagany, żydowskiej organizacji terrorystycznej w Palestynie, która stała się podstawą sił militarnych Izraela, poszukującej rozproszonych żydowskich lotników, aby ich przeszmuglować do „Eretz Yisrael”. Jednak nie wyjechał, pozostał w USA.

Urodzony w żydowskim Baltimore, charakteryzujący siebie jako „religijną osobę”, pozostał bardzo aktywny pośród społeczności żydowskiej przez całe swoje życie. Był członkiem zarządu the Jewish Family and Children’s Service; prezesem the Hebrew Immigrant Aid Society of Baltimore of the Associated Jewish Charities. Był w zarządzie Baltimore Hebrew Congregation, najstarszej synagogi w Maryland, a także komandorem Pocztu Legionu Amerykańskich Machabeuszy oraz  National Jewish Committee on Scouting, który przyznał mu nagrodę Shofar.

Przeszedł na emeryturę jako pracownik naukowy amerykańskich sił zbrojnych Obrony i Centrum Systemów Elektronicznych w Linthicum, będąc managerem  podwykonawców (żydowskich firm pracujących w armii USA dla interesu Izraela)   programu „obrony meteorologicznej i programu satelitarnego”, zatem pracował zapewne nad zastosowaniem militarnym HAARP oraz smug chemicznych, zajmował się także szpiegostwem satelitarnym.

LISTA ŻYDÓW ZAANGAŻOWANYCH W PROJEKT BUDOWY BOMBY ATOMOWEJ

Robert Oppenheimer [American Jew] – Scientific Director – Project “Y”
Frank Oppenheimer [American Jew] – Brother of and Assistant to J Robert Oppenheimer
Albert Einstein [German born Jew] – Consultant to the Project.
Niels Bohr [Danish born Jew] – Consultant to the Project.
Leó Szilárd [Hungarian born Jew] – Group Leader – Metallurgical Laboratory.
Nicholas Kürti [Hungarian born Jew] – Worked with
Franz Eugen Simon [German born Jew] and developed a method of separating uranium 235 from raw uranium ore.
David Bohm [American Jew] – Performed theoretical calculations for the Calutrons at the Y-12 facility in Oak Ridge, used to electromagnetically enrich uranium for use in the bomb dropped on Hiroshima in 1945.
Rudolf Peierls [German born Jew] – British Mission.
Felix Bloch [Swiss born Jew] – Worked under Hans Albrecht Bethe, performing nuclear fission research.
Eugene [Paul] Wigner [Hungarian born Jew] – Group Leader Metallurgical Laboratory.
James Chadwick [British born Jew] – Chief – British Mission.
James Franck [German born Jew] – Director – Chemistry Group.
Otto Frisch [German born Jew] – British Mission.
Edward Teller [Hungarian born Jew] – Thermonuclear Research.
Emilio Gino Segrè [Italian born Jew] – Group Leader.
Hans Albrecht Bethe [German born Jew] – Chief – Theoretical Division.
Klaus Fuchs [German born Jew] – Theoretical Division [Communist Spy]
Richard Phillips Feynman [American Jew] – Group Leader – Theoretical Division.
Morris Kolodney [American Jew] – Manager – DP Site.
Louis Rosen [American Jew] – The “Father” of the Los Alamos Neutron Science Center.
Louis Slotin [Canadian born Jew] – Critical Testing – resulted in his accidental death.
Jacob Beser [American Jew] – Weapons firing and fusing.
Theodore Alvin Hall [American Jew] – Youngest Scientist at Los Alamos.
Samuel T. Cohen [American Jew] – Worked in the Efficiency Group.
Samuel Goudsmit – [Danish born Jew] – Scientific Head of the Alsos Mission.
George Placzek – [Moravian born Jew] – British Mission.
Eugene Rabinowitch – [Russian born Jew] – Metallurgical Laboratory.
Joseph Rotblat – [Polish born Jew] – Worked with James Chadwick [Communist Spy]
Gregory Breit – [Russian born Jew] – Predecessor of J. Robert Oppenheimer.
David Greenglass [American Jew] – Manhattan Project Infiltration [Communist Spy].
George Abramovich Koval [American Jew] – Special Engineer Detachment [Communist Spy]
Victor Weisskopf [Austrian born Jew] – Theoretical Division.
Alvin Martin Weinberg [American Jew] – Theoretical Physics under Eugene [Paul] Wigner.
Isidor Isaac Rabi [Polish born Jew] – Consultant to the Project.
Stan Frankel [American Jew] – Theoretical Division.
Enrico Fermi [Italian born Gentile] was married to a Jewess – Group Leader – Theoretical Division

(Artykuł jest osobistą opinią autora)

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: