No icon

Świat

NAUKOWIEC WYBUCHA PŁACZEM - DRAMATYCZNE WYSTĄPIENIE DOKTORA VERNONA COLEMANA W SPRAWIE LUDOBÓJSTWA COVID-19 LEKARZE I PIELĘGNIARKI SĄ MORDERCAMI, NICZYM HITLEROWCY

W dramatycznym wystąpieniu na platformie BrandNewTube.com zatytułowanym: „Lekarze i Pielęgniarki Podający Szczepionki Covd-1 Będą Sądzeni jako Zbrodniarze Wojenni” brytyjski naukowiec, wieloletni lekarz, dr Vernon Coleman przedstawia dowody na umyślne ludobójstwo, realizowane rękami psychopatycznych, ograniczonych umysłowo, skorumpowanych polityków oraz przez takich samych, podłych medyków, lekarzy i pielęgniarki, uczestniczących w procederze hitlerowskiego z natury, morderczego sensu stricto eksperymentu medycznego, wzorem Josef Mengele, polegającego na szczepieniu ludziom covid-19 i nie tylko.

Dr Vernon Coleman odnosi się do słów członka parlamentu brytyjskiego, Davida Lammy’ego, który publicznie twierdzi, że „szczepienia covid-19 są bezpieczne i działają”, lokując go na samym końcu listy skorumpowanych celebrytów w UK (w Polsce Pazura et consortes case), ignorantów entuzjastycznie gwarantujących rzekome „dobrodziejstwa” tych szczepień.

Niewiarygodną wręcz głupotę Davida Lammy’ego MP dr Coleman ujawnia przytaczając jego udział w popularnym quizie telewizyjnym, gdzie na pytanie o nazwisko po mężu uczonej o imieniu Maria, która w 1903r. wraz z nim zdobyła Nagrodę Nobla z fizyki, odpowiada: Antonina. Nieszczęśnik pomylił nazwisko Marii Skłodowskiej – Curie z Marią Antoniną! Zapytany o nazwę budynku, który był w Paryżu wykorzystywany przez kardynała Richelieu jako więzienie, odpowiada: Wersal! Myląc go z Bastylią. „Wersal! Na miłość Boską, to jest człowiek, który pełni w rządzie UK funkcję ministra!” – mówi dr. Coleman. Ale to nie koniec, Lammy zapytany, kto był następcą na angielskim tronie po Henryku VIII, zaproponował Henryka VII, wykazując elementarny brak umiejętności arytmetycznych. Lammy zasłynął także krytyką BBC, zastanawiającej się w czasie konklawe, czy dym nad Watykanem będzie czarny, czy biały, uznając to za element rasizmu…

Według mnie – mówi dr Coleman – on nie zdaje sobie sprawy z ogromu swej ignorancji. Może ma jakieś własne, tajne laboratorium w Parlamencie?, albo wehikuł czasu, umożliwiający mu wgląd w przyszłość? – dodaje poirytowany. Nie. Sądzę, że mówi, iż „szczepionki są bezpieczne oraz działają”, ponieważ ktoś w rządzie mówi, że „są bezpieczne i działają”.

I to jest prawdopodobnie przypadek również z naszego, politycznego ogródka, zachwaszczonego i zasranego śmierdzącym gównem rozcieranym ręcznie rozmyślnie, niczym w tej palestyńskiej przychodni w Gazie z dokumentu Johna Pilgera, przez zabłąkane tu przed wiekami wściekłe psy, których udomowić żadną miarą nie sposób, więc podobnie jak niedźwiedzie Grizzly pozostają dzikimi, okrutnymi, samolubnymi drapieżnikami bez serca na zawsze, o czym przekonał się tragicznie idealista Timothy Treadwell, znany jako Gizzly Man z filmu dokumentalnego Wernera Herzoga, którego przypadek opisywaliśmy w artykule z lutego 2020r. Przekonała się o tym nie raz także nasza, biedna Ojczyzna.

Teza „szczepionki działają i są bezpieczne” powtarzają bezmyślnie pudła rezonansowe zasiadające w Sejmie oraz zdegenerowani dziennikarze, celebryci i propagandyści medyczni typu Simon, Grzeszczak, czy Horban, których sumienia opłacone przez żydowskie koncerny farmaceutyczne lub skarb państwa nie widziały światła dziennego od dekad.

Dr Vernon Coleman przytacza opinie świata medycznego, twierdzącego, nota bene wraz z nim, że ten proceder jest eksperymentem genetycznym, lecz musi nazywać do szczepieniami, ponieważ słuchający go celebryci nie wiedzieliby o czym mówi. Dodaje, iż wolałby raczej umrzeć, niż dać sobie wszepić te substancje do ciała.

Następnie dr Coleman przytacza stanowisko Światowej Organizacji Zdrowia, w którym ta instytucja oczekuje od szczepień covid-19 jedynie redukcji symptomów choroby, nie dając żadnej nadziei na uchronienie się przed nią samą. Nie oczekuje także, iż ludzie przestaną roznosić infekcję, jeśli się zaszczepią. Gdyby Lammy, arcybiskup Canterbery and cała reszta odrobili niewielką pracę domową, wiedzieliby o tym. Wiedzieliby także, iż ta szczepionka jest eksperymentalna – konkluduje.

Kontynuując dr Vernon Coleman przytacza fakty na temat szczepionek covid-19, włącznie z tym, że są w fazie eksperymentalnej, która ma się zakończyć dopiero w 2023r. Jesteśmy więc jako społeczeństwa przedmiotem gigantycznego eksperymentu medycznego, a to należy zakwalifikować jako zbrodnie wojenne, za które odpowiedzialność ponosili niektórzy hitlerowcy i taką samą muszą ponieść ich sprawcy obecnie, włącznie z lekarzami oraz pielęgniarkami, twierdzącymi, iż jedynie wykonują procedury i polecenia, co zupełnie nie przekonało sędziów w Norymberdze, którzy na zbrodniarzy wydali wówczas wyroki śmierci przez powieszenie. Procesy z pewnością się odbędą, zgodnie z Kodeksem Norymberskim z 1947r. po doświadczeniach hitlerowskich zakazującym raz na zawsze przeprowadzania eksperymentów medycznych na ludziach, bez ich wiedzy i zgody, a także bez pełnej świadomości na temat przyszłych skutków, której w tym przypadku nie posiada dziś nikt.

Dr. Vernon Coleman to mimo podeszłego już wieku wciąż silny człowiek, w doskonałej kondycji fizycznej oraz intelektualnej, który od dekad stawia czoła takim wyzwaniom, które powaliłyby całe zastępy młodych mocarzy. Pyta retorycznie: ilu spośród szprycujących dziś ludzi lekarzy mówi pacjentom, że to genetyczny eksperyment paramedyczny oraz udziela pełnych informacji o jego skutkach? Podobnie z pielęgniarkami.

Lecz kiedy na podstawie doniesień mainstreamu przedstawia kolejne listy kolejnych ofiar pomordowanych cynicznie tymi szczepieniami nie wytrzymuje i ten tytan odwagi cywilnej oraz walki o prawdę obiektywną wybucha przed kamerami zwykłym, znanym jeszcze ludziom obdarzonym empatią oraz sumieniem płaczem. Powstrzymuje się i kończy wciąż szlochając, zakrywając rękami oczy.

Dr. Vernon Coleman to autor ponad stu książek, lekarz niezłomny, ale nie jedyny, który mówi otwarcie na temat kolejnego, żydowskiego ludobójstwa, ta – za tak mając, a nie – na nie, bez światłocienia.

Podobnie od samego początku fałszywej pandemii mówi prof. Dolores Cahill z Irlandii, która w ostatnim filmie dostępnym na tej samej platformie (aktualizacja 18.12 -  film został usunięty wraz zkontem, ale zgaliśmy go wcześniej i jest dostępny na naszym profilu Facebooka) kolejny już raz informuje nas, iż to eksperyment genetyczny, wskutek którego ludzie, szczególnie starsi, ale nie tylko, będą masowo umierali. Szczepionka mRNA powoduje śmierć w trzech fazach. Najpierw w efekcie wstrząsu anafilaktycznego, bezpośrednio po szczepieniu. Następnie, po drugiej dawce sytuacja się pogorszy, umrze nawet 80% z tych osób, które doznały skutków ubocznych podczas pierwszego szczepienia. Sytuacja stanie się kompletnie tragiczna w czasie następnego sezonu grypowego na przełomie marca, lub sezonu kolejnego, kiedy system immunologiczny w naturalny sposób będzie chciał walczyć z wirusem i zauważy, że jest on wytwarzany przez komórki zaszczepionego człowieka, który stanie się już w praktyce organizmem genetycznie zmodyfikowanym (GMO). Wówczas w reakcji autoimmunologicznej nastąpi atak na własne organy wewnętrzne osób zaszczepionych. Ludzi będą padali jak muchy, a lekarze będą stwierdzali sepsę.

Działania Niepożądane/Śmierć od Szczepionek Covid

To nie jest teoria, praktyka szczepień mRNA na zwierzętach – jak przypomina p. prof. Dolores Cahill - pokazała, że zmarło ich nawet 50% z całej, wyszczepionej populacji.

Do tego dochodzi efekt wszczepianego nam wraz z covid-19 wirusa HIV, powodującego AIDS, czyli syndrom nabyty defektu układu immunologicznego, czyniący organizm bezbronnym, opisywany klika dni temu w prasie zachodniej. Otóż, po zaszczepieniu covid-19 osoby całkowicie dotąd zdrowe okazały się HIV pozytywne. Pamiętamy, że pierwsze badania genomu wirusa SARS-COV-2 prowadzone jeszcze w Chinach wykazały, iż wirus ten, choć całkiem nigdy nie wyizolowany, zawiera w sobie także kod wirusa HIV, wprowadzony tam ręcznie w laboratorium, co można było stwierdzić ponad wszelką wątpliwość na podstawie partactwa towarzyszącego temu procesowi. Zatem ewidentnym celem szatanów, którzy nad tym wirusem „pracowali” było doprowadzenie do masowego osłabienia organizmów miliardów ludzi na całym świecie. Jest więc to próba gigantycznego ludobójstwa, o skali nieznanej nawet żydowskim bolszewikom, którzy w samym ZSRR wymordowali 100 milionów ludzi.

Prof. Cahill wzywa do katalogowania próbek obecnych szczepionek oraz badania zawartego w nich RNA, sekwencjonowania, badania innych składników, abyśmy wiedzieli, co tak naprawdę zawierają, w momencie, kiedy ludzie zaczną umierać masowo, co do czego nie ma wątpliwości. Przyjdzie wtedy czas na rozliczenie morderców kierowanych, mesjanistycznym, parareligijnym, stricte satanistycznym obłędem.

To jest programowe ludobójstwo.

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: