No icon

Świat

PROFESOR ETYKI WYRZUCONA Z UNIWERSYTETU, NIE CHCIAŁA PODDAĆ SIĘ SZCZEPIENIU COVID-19, WYBUCHA PŁACZEM PODCZAS NAGRANIA

Nazywam się Julie Ponesse, a ta wiadomość jest o obowiązkowych szczepieniach. Jestem profesorem etyki na Huron College na Uniwersytecie Zachodniego Ontario. To jeden z największych Uniwersytetów w Kanadzie. Dzisiaj zamierzam nauczyć was krótkiej lekcji na temat powszechnie akceptowanej etyki. Zmuszania ludzi do procedur medycznych. Będę przykładem. Mój pracodawca wprowadził właśnie obowiązek, że muszę się zaszczepić Covid-19 Jeśli chcę dalej pracować jako wykładowca, muszę wziąć tę szczepionkę.
 
Oto mój problem. Moja szkoła zatrudnia mnie abym, była autorytetem w przedmiocie etyki. Posiadam tytuł profesora z etyki oraz starożytnej filozofii. I jestem tu po to, aby wam powiedzieć, że to jest etycznie złe, aby zmuszać kogokolwiek do wzięcia szczepionki. Jeśli to się przydarzy tobie, nie musisz tego robić. Jeśli nie chcesz szczepienia Covid, nie bierz go. Koniec dyskusji. To twoja prywatna sprawa.
 
Jednak to nie jest podejście reprezentowane przez Uniwersytet Zachodniego Ontario, który nagle wymaga, żebym była zaszczepiona, natychmiast, albo nie pokazywała się w pracy. Zatem wraz z rozpoczynającym się rokiem szkolnym staję wobec nieuchronnego zwolnienia z pracy po 20 latach wykonywania zawodu. Ponieważ nie poddam się eksperymentalnemu szczepieniu, wstrzykiwanemu w moje ciało. Miałam wiele szczepionek w moim życiu, ale nigdy nie byłam zmuszana, aby jakąś przyjąć. To zawsze był mój wybór.
 
Nie pracuję w otoczeniu wysokiego ryzyka, nie jestem lekarzem na SOR-ze. Jestem wykładowcą. Profesorem na uniwersytecie. Moją pracą jest uczenie studentów, jak myśleć krytycznie, zadawać pytania, które mogą ujawnić fałszywe argumenty, pytania jak: powiedz kto, kim jest ta władza wydająca rozkazy? Czy mogę im ufać i oddać kontrolę nad własnym ciałem? Jako profesor, nie muszę śledzić wiadomości, aby się dowiedzieć, czy szczepienia Covid są bezpieczne. Czytam prasę medyczną. I konsultuję się z moimi kolegami, którzy są profesorami nauk medycznych. Dowiedziałam się od lekarzy, że istnieją poważne pytania na temat, jak bardzo niebezpieczne te szczepionki są naprawdę? Są pytania na temat, w jaki sposób one działają? Nikt mi nie gwarantuje, że nie zarażę się Covidem i nie będę przenosiła Covid jeśli wezmę to szczepienie.
 
Jednak w końcu nic z tego nie ma dla mnie znaczenia. Ponieważ jestem profesorem etyki oraz Kanadyjką. Mam prawo dokonywania wyboru, co jest wprowadzane do mojego ciała, bez względu na powody. Jeśli mi pozwolą wrócić na Uniwersytet, moją pracą jest uczenie studentów, że to jest złe. Jestem zatrudniona po to, aby uczyć ich, że to etycznie złe, aby nakładać na kogokolwiek procedury medyczne, jako warunek zatrudnienia. To jest moja pierwsza i potencjalnie ostatnia lekcja w tym roku. Etyka 1.01
W duchu Sokratesa który został stracony za zadawanie pytań, ta lekcja będzie zawierała tylko jedno pytanie. Odpowiedź jest do wyboru. Proszę posłuchajcie uważnie. Jeśli jakaś osoba wykonywała tę samą pracę ku satysfakcji jej pracodawcy przez 20 lat, czy jest właściwym, czy nie jest nagle od niej wymagać, żeby poddała się niepotrzebnej procedurze medycznej, dla zachowania pracy? W tym przypadku procedurą jest wstrzyknięcie w jej ciało substancji, która nie została w pełni przetestowana w kwestii bezpieczeństwa. Nie wykazała jeszcze swojej skuteczności. Została opracowana by zapobiegać chorobie, która stanowi małe zagrożenie dla pracownika. Pracownikowi nie wolno zadawać pytań. Ona może się jedynie poddać procedurze, lub zostać zwolniona. Pytam moich studentów pierwszego roku: czy to właściwe? Czy to niewłaściwe? Ja już znam odpowiedź.
 
Pani Profesor zakrywa rękami twarz i wybucha płaczem. Z tła słyszymy głos innej kobiety: „To było wspaniałe Julio”. Julia mówi płacząc: „Przepraszam. Przepraszam”.
 
 
Na ekranie pojawia się napis, że Julie Ponesse została zwolniona z pracy 7 września 2021r.
 
 

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: