No icon

Świat

GLOBALNA WOJNA Z LUDZKOŚCIĄ: PARASZCZEPIONKOWY BLITZKRIEG TRWA, TRUJĄ NAS, MODYFIKUJĄ GENETYCZNIE ORAZ MORDUJĄ

W Instytucie Patologii w Reutlingen w Niemczech w poniedziałek 20 września 2021 r. zostały przedstawione wyniki sekcji zwłok ośmiu osób, które zmarły po szczepieniu COVID19. Analizy tkanek przeprowadzili patolog prof. dr. Arne Burkhardt i prof. dr. Walter Lang. Badania potwierdzają wypowiedź prof. dr. Petera Schirmachera, że w ponad 40 zwłokach poddanych autopsji, które zmarły w ciągu dwóch tygodni od szczepienia COVID-19, około jedna trzecia zmarła przyczynowo po szczepieniu. W ramach transmitowanej na żywo konferencji prasowej (już dostępna także w jęz. angielskim) pokazane zostały mikroskopijne szczegóły zmian w tkankach. Prof. Dr. Werner Bergholz przekazał informacje o aktualnej statystyce rejestracji zdarzeń NOP.
 
Zespół naukowców, którzy prowadzili te badania, to ludzie z ogromną wiedzą oraz autorytetem.
 
Prof. Dr. Arne Burkhardt wykładał na uniwersytetach w Hamburgu, Bernie i Tybindze oraz w Japonii (Nihon University), USA (Brookhaven National Institute), Korei, Szwecji, Malezji i Turcji. Przez 18 lat kierował Instytutem Patologii w Reutlingen, a następnie pracował jako patolog rezydent. Prof. Burkhardt opublikował ponad 150 artykułów w czasopismach specjalistycznych oraz jako wkład do podręczników. Posiada również certyfikaty instytutów patologicznych.
 
Prof. Dr. Walter Lang pracował jako patolog w Hannover Medical School w latach 1968-1985. Następnie przez 25 lat kierował prywatnym instytutem patologii w Hanowerze, który założył, skupiając się na patologii przeszczepów, cytologii pozaginekologicznej, guzach tarczycy oraz patologii płuc/opłucnej. Prowadził diagnostykę konsultacyjną dla 12 dużych poradni pulmonologicznych oraz przeprowadzał badania patologii wątroby dla wielu poradni. W latach 1985-2020 wykonywał badania konsultacyjne dla oddziału patologii kliniki płuc w Herner.
 
Prof. Dr. Werner Bergholz jest byłym profesorem elektrotechniki specjalizującym się w zarządzaniu jakością i ryzykiem na Uniwersytecie Jakobsa w Bremie. Przed powołaniem do zespołu naukowców, publikujących ten raport, prof. Bergholz pracował przez 17 lat w zarządzaniu produkcją chipów w firmie Siemens.
 
Wyniki śledztwa potwierdzone zdjęciami mikroskopowymi skutkują żądaniami prawnymi i politycznymi, na przykład, aby władze natychmiast zebrały informacje, by móc ocenić zagrożenie dla zdrowia, jakie szczepionki COVID-19 stwarzają dla ludzkiej populacji. Na przykład, patrząc na rejestr IVF, można sprawdzić wczesne sygnały zmniejszonej płodności zaszczepionych. Dr Zelenko z USA, składając niedawno zeznania przed sądem rabinicznym w Jerozolimie ujawnił wyniki badań naukowych, mówiące między innymi o tym, że liczba poronień u wyszczepionych preparatami Pfizera i s-ki kobiet wzrosła aż ośmiokrotnie!  Rejestr nowotworów może być wykorzystany do zdobycia wiedzy na temat rozwoju nowotworu w wyniku modyfikacji genetycznych RNA wirusa. Należy rozważyć zawieszenie szczepień przeciwko COVID-19 – twierdzą zaniepokojeni naukowcy. Kwestię rakotwórczości "szczepień" Covid-19 poruszał także dr Zelenko, przytaczając adekwatne dane.  
 
Na konferencji prasowej zaprezentowane zostały również wyniki analizy próbek szczepionek COVID-19 wykonane przez austriacką grupę badawczą, korespondujące z ustaleniami naukowców z Japonii i USA. W preparatach genetycznych firmy Pfizer znaleziono „niezadeklarowane składniki” zawierające metal, nanoelektronikę oraz nanoroboty.
 
Zostały przedstawione zdjęcia naczyń krwionośnych oraz tkanek w dużym powiększeniu, z których wynika, że nasz układ immunologiczny już atakuje własne narządy, co jest widoczne np. na fotografiach ukazujących wyraźnie całe grupy limfocytów atakujących aortę z zewnątrz oraz tkanki organizmu, powodując raka. Są również zdjęcia pokazujące wstrzyknięte ludziom obce ciała. Więcej informacji opublikujemy po dokładnym przeanalizowaniu całej konferencji, która trwa ponad dwie i pół godziny
 
Czerwone ciałka krwi u osoby zdrowej po lewej, w środku degradacja w 4 godziny po wyszczepieniu, po prawej po 7 dniach 
 
Elementy wszczepiane niczego nieświadomym ofiarom szokują wizualnie ze względu na swój nietypowy kształt, przypominający kapsuły, nano-nadajniki/odbiorniki oraz nanoroboty, postulowane swego czasu przez Eryka Drexlera, amerykańskiego naukowca porównywanego z Albertem Einsteinem, dla którego specjalnie utworzono pierwszą na świecie katedrę nanotechnologii. Drexler, którego część publiczności może znać z jego książki „Engines of Creation”, już jako doktor nanotechnologii na wiele lat zniknął z pola widzenia opinii publicznej, tak się złożyło, że po spotkaniu z Alem Gorem, kiedy – jak wieść niesie - otrzymał od rządu USA nieograniczone środki na prowadzenie badań nanotechnologicznych. Do nano-kapsuł przyznał się już zresztą Pfizer, tłumacząc, że musiał je zastosować, aby przechytrzyć układ immunologiczny człowieka i wprowadzić mRNA do komórki, umożliwić tam namnażanie w praktyce wirusa, inaczej limfocyty zniszczyłyby wstrzykiwany ludziom materiał genetyczny.
 
Nanoroboty wstrzyknięte ofiarom "szczepień" Covid-19, największe nawet do wielkości pół milimetra. Są ruchome, o wielu kształtach, przemieszczają się same na płytce pod mikroskopem, choć żadną miarą nie powinny.
 
Dla specjalistów od socjotechniki oraz manipulacji psychologicznej w rządzie USA, nie stanowiło zapewne większego problemu przemienienie bystrego, ambitnego ideowca, jakim był Drexler, pragnącego zbawiać świat i zapewnić wszystkim ludziom dobrobyt, włącznie z błyskawicznym leczenie nanorobotami, w zindoktrynowanego fanatyka walczącego nanotechnologią z urojonym programowo wrogiem.
 
Poznaliśmy dość dobrze potencjał nanotechnologii już w końcu lat 80. zeszłego wieku między innymi dzięki lekturze wspomnianej wyżej książki. Na problem z toksycznością nanotechnologii oraz nieuniknionym wykorzystaniem jej dla celów militarnych zwracał uwagę już w 2007 r. prof. Gregor Wolbring z Institute for Technology Assessment and Systems Analysis (ITAS), przestrzega przed nanotechnologią w opublikowanym artykule zatytułowanym “Dread at Unavoidable Start of Nano Arms Race” (Strach przed nieuniknionym wyścigiem zbrojeń nanotechnologicznych), w którym między innymi czytamy:
"Przy tak ogromnej ilości pieniędzy wydawanych na armię oraz broń, było jedynie kwestią czasu kiedy nano-broń wzbudzi zainteresowanie. Jak można przeczytać na stronie “Nanowerk”, wszystkie główne siły militarne czynią wysiłki by prowadzić badania oraz rozwijać nanotechnologiczne materiały oraz systemy dla użytku wojskowego. Większość krajów europejskich oraz azjatyckich posiada własne projekty nanotechnologiczne zintegrowanie z innymi projektami militarnymi. Szwecja oraz USA mają specjalne, dedykowane, obronne, nanotechnologiczne projekty badawcze. Według Nanowerk, amerykański Departament Obrony (DoD) wydaje dobrze ponad 30% wszystkich federalnych inwestycji na nanotechnologię. Już w 2006r. Departament Obrony wydał na nanotechnologię $436 mln dolarów, podczas gdy na badania dotyczące ryzyka związanego ze stosowaniem tej technologii zaledwie 1 mln $.”
 
Prof. Gregor Wolbring jest także cytowany przez przeoczony przez media Foresight Institute, założony przez… Erica Drexlera, w kwestii implikacji kwestii bezpieczeństwa nanotechnologii. Na witrynie Instytutu możemy między innymi przeczytać:
„Pomimo, że nie zawsze zgadzamy się z Gregorem Wolbringiem, jego kolumna „nanotechnologia i militaria” przypomina nam o potencjalnie bardzo trudnych problemach.
 
Rozpoczęcie nanotechnologicznego wyścigu zbrojeń oraz brak woli do uregulowania potencjału syntetycznej biologii poprzez modyfikację istniejących traktatów lub opracowanie nowych regulacji jest krótkowzrocznością.
 
Broń nanotechnologiczna lub oparta na syntetycznej biologii przeniknie do rąk innych niż jej wynalazca, czy pierwotny użytkownik, a łatwiej jest zmienić przeznaczenie produktów nanotechnologicznych, czy biologii syntetycznej, niż wykonać bombę atomową. Kiedy już powstanie, może być kopiowana, a jej rozpowszechnienie uniemożliwi zarówno lokalne, jak i globalne bezpieczeństwo, który wiązałoby się z wysoką ceną, nie tylko w wymiarze finansowym, ale także społecznym.
 
To naprawdę wielkie wyzwanie odnośnie bezpieczeństwa nanotechnologii. Również żadne pytanie dotyczące toksyczności nanocząsteczek nie jest dzisiaj szeroko dyskutowane. Jeden z linków George’a był szczególnie interesujący: Raport na temat implikacji dotyczących bezpieczeństwa nanotechnologii zespołu Zgromadzenia Parlamentarnego NATO, niektóre fragmenty:
 
Potencjał innowacji nanotechnologicznych w broni chemicznej oraz biologicznej jest szczególnie niepokojący, ponieważ nanotechnologia może znacząco rozszerzyć mechanizmy dostarczania (do organizmów) czynników (jak nanoroboty), albo toksycznych substancji. Efekty nanotechnologii w strategiach militarnych, jak też możliwe następstwa dla istniejących kontrolnych porozumień militarnych, nie otrzymują satysfakcjonującej uwagi od współczesnych myślicieli. Nanotechnologia pozwoli na to, aby wojna chemiczna, czy biologiczna stała się łatwiejsza w przeprowadzeniu oraz bardziej efektywna. Mimo to, taki rodzaj broni jest uważany za niemoralny i zakazany międzynarodowymi konwencjami. Nanotechnologia dostarczy jakościowo nowych ulepszeń, które prawdopodobnie przyciągną uwagę nieroztropnych militarystów, czy grup terrorystycznych. Obecnie nie jest jasne, czy środki przeciwdziałania, które umożliwia nanotechnologia będą dostatecznie efektywne, aby zmniejszyć zagrożenie.
 
Tych kilka cytatów sprzed piętnastu lat zestawionych z niedawnymi wyjaśnieniami światowej sławy naukowców, jak dr Carry Madey, prof. Sucharit Bhakdi, dr Vernon Coleman, prof. Dolores Cahill i wielu innych, a także prominentnych naukowców niemieckich, o których ustaleniach mówi ten artykuł, wyjaśnia to, z czym mamy do czynienia obecnie pod pretekstem fałszywej pandemii.
 
Toczy się właśnie III wojna światowa, wypowiedziana światu przez zorganizowane żydostwo. Ludzkość została brutalnie zaatakowana nanotechnologicznym blitzkriegiem na globalną skalę, paraszczepionkowymi preparatami, zawierającymi trzy czynniki. Pierwszy to nano-urządzenia, roboty i kapsuły z zawartością, pozwalające prawdopodobnie na zdalne wywołanie chorób, albo wykonanie holokaustu „wyszczepionej” ludzkości w dowolnym momencie w przyszłości, poprzez dyspozycję wydaną np. za pomocą 5G.
 
Drugim czynnikiem są toksyny, np. wykryte już u „wyszczepionych” ludzi tlenek grafenu, sam grafen oraz aluminium. Nie będzie wielką niespodzianką, jeśli w tych fałszywych „szczepionkach” zostaną znalezione także inne toksyny. Ponadto samo białko „spike” wirusa SARS-COV2, produkowane przez zmodyfikowanych genetycznie ludzi zamienionych żydowskimi preparatami Pfizera i s-ki w fabryki pracujące 24h na dobę wszystkimi swoimi komórkami na własną zgubę oraz na zgubę otoczenia, w tym także bliskich, jak mąż, żona, ojciec, matka, dziecko, itd., oprócz pełnienia innych destrukcyjnych funkcji, jest także trującą toksyną, co wykazały już badania naukowe.
 
Trzecim czynnikiem jest mechanika mRNA, umożliwiająca poprzez odwrotną transkryptazę modyfikację genetyczną „gojów” tak, aby sprowadzić ich do roli zwierząt, przewidzianej dla nie-żydów w Talmudzie, Zoharze i w samym judaizmie. I proszę się nie zżymać na ewentualny, rzekomy „antysemityzm” (cokolwiek to słowo oznacza), ponieważ mówimy o faktach, dotyczących ludobójstwa realizowanego przez diasporę już wielokrotnie w historii, np. w Rosji w czasie i po rewolucji 1917r., praktycznie do upadku ZSRR.
 
To jest wojna religijna. Inicjatorzy fałszywej pandemii, szefowie wszystkich szefów są osobami głęboko wierzącymi, ale tylko w rzekome wybraństwo własnego plemienia, w żydowskiego mesjasza, który wg nich jest w drodze, a nawet już czeka na odpowiedni moment, aby się ujawnić oraz w swego prywatnego boga, boga Abrahama, Izaaka i Jakuba, ale nikogo innego poza ich potomkami, to jest bóg wyłącznie żydów, jak złoty cielec, przy czym żydzi nie są narodem, tylko sektą religijną a rebours o znamionach globalnej korporacji, co wynika jasno nie tylko z książki The Invention of The Jewish People prof. Shlomo Sanda, ale także z Pisma Świętego, np. z  Ewangelii św. Jana. Natomiast bezpośredni wykonawcy plandemicznego projektu są ewidentnymi ateistami, włącznie z Episkopatem oraz samym papieżem Benedyktem, niezależnie od głoszonych deklaracji oraz scenografii i strojów, w których występują, ponieważ poznajemy ich wszystkich po czynach i po owocach, a nie po głoszonym pustosłowiu. Gdyby byli ludźmi wierzącymi, mieliby w sobie bojaźń Bożą.
 
Wszystkie trzy wspomniane wyżej czynniki pełnią odrębnie swoje funkcje, wg ustalonego precyzyjnie scenariusza, a cała operacja jest ewidentnie sterowana centralnie ze sztabu generalnego zjednoczonych sił podłości, którym najprawdopodobniej rządzą - jakbyśmy przeczytali w rękopisach z Qumran - „Synowie Ciemności”, psychopaci, wydający jednakowe dyspozycje wszystkim, pochodzącym z lewych wyborów, marionetkowym lub jawnie plemiennym przywódcom poszczególnych państw.
 
O funkcji nano-urządzeń oraz kapsuł wykrytych podczas sekcji zwłok w krwioobiegu osób, które zostały „wyszczepione” Covid-19, już wspomnieliśmy. Trucizna zabija oraz powoduje planowe choroby natomiast mRNA ma nas przekształcić w GMO oraz pozbawić człowieczeństwa poprzez mechanizmy epigenetyczne, którego immanentnym składnikiem jest duchowość.
 
Próbowaliśmy ustalić, co się dzieje z genialnym Erykiem, o którym nic nie słychać, a który wydaje się nam kluczem do jednego z trzech elementu nanotechnologicznej wojny światów – sił zła, z siłami dobra za sprawą powszechnych pseudo-szczepień, co postaramy się poniżej wyjaśnić.
 
Z pomocą przyszli nam jak zawsze dobrze poinformowani przyjaciele żydowscy, którzy na łamach NewsMax opublikowali w 2007 r. interesujący artykuł, zatytułowany dla zmylenia przeciwnika „Eric Drexler and China's Nano-Annihilation of the United States”, czyli „Eryk Drexler i Chińska Nano-Anihilacja Stanów Zjednoczonych.” Zatem już mamy wyjaśnienie, jakich argumentów użyto, aby wykorzystać geniusz Eryka Drexlera do realizacji projektu walki z całą ludzkością oraz anihilacji 7 miliardów ludzi, czyli pozostawienie zaledwie 500 milionów „w wiecznej równowadze z naturą”, żeby nadmiar ludzi ”nie był rakiem dla Ziemi, trzeba pozostawić miejsce dla natury, trzeba pozostawić miejsce dla natury” jak zapisano na granitowych tablicach The Georgia Guidestones w Texasie, w 1980r. Tu warto się chwilkę zatrzymać przy językach, w których wyryto tamtejsze rewelacje na kamiennych płytach: angielskim, hiszpańskim, swahili, hebrajskim, chińskim oraz rosyjskim. Otóż, równie dobrze można by zapisać te treści w jednym języku – żydowskim, gdyby taki istniał i był stosowany przez diasporę na całym świecie. Ale taki język nie istnieje i nigdy nie istniał, ponieważ żydostwo nie jest narodem, a quasi- religijną korporacją.
 
The Georgia Guidestones
 
Jeśli przypatrzymy się tym językom, to wszystkie reprezentują największe wpływy żydowskie na całym świecie. Angielski jest używany na wyspie żyda Borysa Johnsona, kraju okupowanym już od czasów Cromwella, w City, a także w USA z Wall Street oraz Mosadem, który wysadził był w powietrze WTC i zaatakował Pentagon, wspólnie i w porozumieniu z CIA. Angielski to także Kanada oraz Australia i Nowa Zelandia, kraje przemienione w żydowskie obozy koncentracyjne z największym obecnie na świecie zamordyzmem, terrorem państwowym. Tych pięć państw stanowi tzw. Five Eyes, czyli nadrzędną na całym świecie strukturę żydowskiej inwigilacji globalnej, o której uczą na dobrych uniwersytetach.
 
Katolicki naród hiszpański jest całkowicie opanowany przez żydostwo już od tysiąca lat, a nawet dłużej jeśli do tego dodamy najazdy pohańców, o czym trochę niżej, z niedługimi stosunkowo przerwami na wypędzenie żydów z Hiszpanii w XIII w. przez królową Izabellę Katolicką i jej męża Filipa, czy przejęcie władzy przez gen. Franco. To w Hiszpanii restrykcje plandemicze były i są obecnie jedne z najbardziej dotkliwych. W Hiszpanii są produkowane preparaty genetyczne Moderny, aplikowane ludziom także w Polsce pod pretekstem szczepionek na Covid-19 Na przedstawionych na konferencji naukowców niemieckich zdjęciach widoczne są w nich mikro-chipy, rożne składniki mineralne, grafen, tlenek grafenu oraz metale, jak aluminium i stal nierdzewna. Prof. Arne Burkhardt referując ten temat nawiązuje do bagatelizowania przez Japończyków kwestii stali nierdzewnej, którą wykryli w „szczepionkach” aplikowanych w ich kraju, a która nie powinna się w nich w żaden sposób znaleźć. Mówi, że czeka tylko na informację, że nóż wbity w plecy ofiary nie ma żadnego znaczenia, ponieważ jest ze stali nierdzewnej.
 
Elementy metalowe wstrzyknięte do organizmu
 
Język arabski jest językiem islamu, pseudo-religii jak judaizm politeistycznej (szatańskie wersety), utworzonej przez zorganizowane żydostwo do walki z chrześcijaństwem, które to chrześcijaństwo do w VII w. n. e. przyjęte zostało nie tylko niemal w całej Europie Zachodniej aż po Wyspy Brytyjskie, ale także w sporej części Afryki z Egiptem włącznie oraz na Bliskim Wschodzie, w Azji Mniejszej. Arabski to krypto-żydowska, wahabicka Arabia Saudyjska utworzona w XX w. na bazie odłamu Donmeh żydowskiego mesjasza Sabbataja Cwi z Imperium Osmańsiego, gdyż właśnie tam skierowało się w XIII w. żydostwo wypędzone z Hiszpanii. W Turcji nigdy nie mówiono po arabsku, a mieszkańcy dzisiejszej Turcji przed zmuszeniem ich tak jak Egipcjan do islamu byli… chrześcijanami i to w Konstantynopolu, czyli w dzisiejszym Stambule była stolica Bizancjum, a potężne meczety to dawne chrześcijańskie bazyliki z dosztukowanymi minaretami, ocalała jedynie największa na świecie katedra Hagia Sofia, czyli Kościół Mądrości Bożej. Jednak mieszkańcy ziem należących po XI w. najpierw do Imperium Osmańskiego a później do Turcji, czyli Laodycei, Kapadocji, Pontu i znanych z Nowego Testamentu siedmiu kościołów wymienionych w Apokalipsie św. Jana, zostali siłą zislamizowani przez koczowniczych najeźdźców z Azji Środkowej. Co ciekawe, język turecki nie ma kompletnie nic wspólnego z językiem arabskim, w którym żydzi sklecili lewy Koran. Dlatego Turcy wyznający islam, nie mają zielonego pojęcia, co właściwie wyznają, a swoje modły odprawiają niczym słynni polscy aktorzy na gościnnych występach za granicą, nie znający języka - „na małpę”, czyli po wykuciu tekstu na pamięć, bez zrozumienia treści. Turcy znają Koran o tyle, ile zechce im powiedzieć imam, czyli taki arabski rabin. Nie bez kozery powstało powiedzenie "siedzieć, jak na tureckim kazaniu". Turcja to przez wiele lat kraj otwarcie w zarządzie żydowski po objęciu tam władzy przez lokalną żydokomunę z Kamalem Ataturkiem na szpicy, żydem z Salonik, czczonym w Turcji po dziś dzień, niczym Lenin w ZSRR. To turecka żydokomuna dokonała ludobójstwa Ormian w 1915r.
 
Swahili wywodzi się od ludu Suahili, liczącego dziś 2,5 mln osób, który w X w. przyjął islam. Sama nazwa pochodzi od arabskiego słowa oznaczającego w liczbie mnogiej wybrzeże. Cywilizacja Suahili - jak podaje Wikipedia - to grupa kultur przedkolonialnej Afryki Wschodniej, powstałych około X w. n.e. w wyniku przemieszania się kultur Bantu z Kuszytami i napływową ludnością muzułmańską z Półwyspu Arabskiego i znad Zatoki Perskiej. Głównymi ośrodkiem handlowym Cywilizacji Swahili był Zanzibar, stolica Tanzanii oraz żydowskie centrum handlu niewolnikami, największe we Wschodniej Afryce, reklamowane nam dzisiaj jako raj turystyczny. W 1846 r. na tej małej wyspie więziono 360 tysięcy niewolników, gojów gotowych do eksportu, na 450 tysięcy mieszkańców ogółem.
Swahili jest urzędowym językiem m. in. w Rwandzie, kraju Sanktuarium znienawidzonej przez żydostwo Matki Bożej z Kibeho, w którym zostało przeprowadzone ludobójstwo na tamtejszych katolikach, przy pomocy żydowskich marranów oraz lokalnych marionetek i podjudzonych Hutu, przedstawione jako wojna domowa. Np. wielebnego Athanasego Seromby, który - jak relacjonuje lewacki Przegląd – „spychaczami nakazał zburzyć kościół, gdzie schronienia szukało 2,5 tys. Tutsi. Ludzie ginęli przygniatani walącymi się murami. Koparki grzebały żywych i martwych. Seromba miał według świadków płacić operatorom koparek, aby pracowali szybciej. Przyglądając się wydarzeniom, spokojnie popijał piwo.” Do przeprowadzenia takich akcji potrzeba ludzi o mentalności żydokomuny w Polsce, Różańskiego, Zambrowskiego, Morela, Krwawej Luny i tysięcy innych zbrodniarzy.
 
Hebrajski to martwy przez tysiąclecia język, wykorzystany stosunkowo niedawno, gdyż już grubo po wojnie, do budowy szowinistycznego, żydowskiego mitu w państwie apartheidu Izrael. To jeden z fetyszy żydowskiej korporacji, który nota bene nie ma nic wspólnego z hebrajską Biblią, napisaną pierwotnie w języku aramejskim, a znaną wcześniej jako Targumy. Pierwsza Biblia została przetłumaczona na język hebrajski dopiero w XI w. naszej ery. Język ten pełni rolę załganego mitu zespajającego całą, patologiczną diasporę na świecie.
 
Chiński. To w kontrolowanych totalnie przez żydostwo Chinach rozpoczęto żydowski projekt fałszywej pandemii. Wszyscy słyszeli o laboratoriach w Wuhan oraz finansowaniu ich przez Fauciego, Trudeau i innych, ale niewiele osób słyszało o innym potentacie genetycznym - firmie BGI z Shenzhen, którego chińscy szefowie zostali wykształceni w USA, a jednym z głównych sponsorów jest Bill Gates. Pisaliśmy o tym szerzej na łamach Nowych Aten, publikując zdjęcie Gatesa w BGI. Chiny to także żydowski bolszewizm przed wojną oraz po wojnie oraz żydowskie reformy Miltona Friedmana od 1984r., których skutkiem jest aktualny boom gospodarczy, całkowicie kontrolowanych przez żydostwo poprzez giełdy oraz handel międzynarodowy. W Chinach jest silna diaspora żydowska, która opanowała centralne stanowiska.
 
Hindi jest językiem kraju, który żydostwo w postaci Brytyjskiej Kompanii Wschodnioindyjskiej łupiło jawnie już od czasów Wojen Opiumowych w Chinach, realizowanych w praktyce przez gang Rothschildów, aż do czasów Gandhiego, ale ogromne wpływy pozostały do dziś, tak, jak w Rosji. Żydostwu udało się doprowadzić do tego, przed czym przestrzegał Mahatma Gandhi i z tego powodu w proteście głodował, aby zwrócić uwagę swoich hinduskich braci na wagę problemu - do rozłamu Indii poprzez oddzielenie Pakistanu i radykalizowanie religijne przez islam, zamieszkałego także przez miliony chrześcijan, mordowanych od tamtego czasu przez pakistańskich muzułmanów.
 
Rosyjski to rewolucja żydowska 1917r. oraz żydowski ZSRR aż do czasu upadku Muru Berlińskiego. To kraj żydowskich obozów koncentracyjnych na gigantyczną skalę, często otwartych, jak Australia, ale nie można z nich było uciec. To kraj żydowskiego ludobójstwa, w którym straciło życie od 70 mln do 100 mln Rosjan, zależnie od szacunków. To kraj, który wraz z Niemcami wymordował polską elitę i struktury państwa podczas wojny.
 
Wyniki badań niemieckich naukowców z Instytutu Patologii w Reutlingen potwierdzają to, co od dawna mówili ludzie, którzy mają oczy do patrzenia a uszy do słuchania, postponowani przez propagandę żydowską epitetami typu „zwolennicy teorii spiskowych”, choć ewidentnie mamy do czynienia ze spiskową sensu stricto praktyką. Pionki i figury przesuwane na szachownicy świata przez szefa wszystkich szefów żydostwa, przez samego diabła, od dawna nam komunikują, co ma się stać w przyszłości i nie są to dla nas zapowiedzi dobre. Wszyscy wiemy o ludobójczych enuncjacjach Billa Gatesa, czy o zautomatyzowanym, odhumanizowanym, technologicznym świecie Elona Muska.
 
Podczas słynnej prezentacji w Pentagonie sprzed ponad dekady, dostępnej na YT, zostało powiedziane wprost, że jednym z celów masowych szczepień jest zabicie w ludziach „genu Boga”, ponieważ żydostwo mniema, iż duchowość da się w „gojach” mechanicznie wyłączyć poprzez działania epigenetyczne.
 
Natomiast w dostępnym na Facebooku materiale sprzed kilku lat Elon Musk, żyd i fałszywy prorok jak Gates oraz pupil technokratów, mówi o trans-humanizmie i o manipulacjach mRNA oraz DNA, choć z treści wynika, że ma na myśli modyfikację DNA poprzez mRNA, czyli to, co się dzieje obecnie po paraszczepionkowej szprycy, której efektem jest przemiana wyszczepionego człowieka w sztuczną fabrykę genetyczną białka z kodem wirusa (nie wiadomo jakie jeszcze funkcję ta aplikacja pełni), pracującą 24h/7 wszystkimi komórkami swego organizmu (wykazały to autopsje), co w pierwszym momencie powoduje zarówno wytworzenie antyciał w organizmie, jak i zwiększające się z czasem rozsiewanie wirusa w każdy możliwy sposób: aerozolowy, kropelkowy, a nawet fizycznie przez pocałunek, podanie ręki, itd. Produkcja trwa cały czas i nie można jej już zatrzymać. Za jakiś czas w reakcji autoimmunologicznej limfocyty, których funkcją jest uśmiercanie patogenów, które wniknęły do organizmu, zaatakują narządy wewnętrzne wyszczepionego człowieka oraz pozbawią go odporności, ponieważ układ odpornościowy będzie próbował zwalczać wirusa produkowanego przez organizm, a wirusy mutują, więc przy zakażeniu kolejnym człowiek źle to zniesie, o ile przeżyje.
 
Slajd z konferencji mówiący o manipulacji DNA pod pretekstem szczepień
 
Elon powiada, że manipulacja DNA za pomocą mRNA, szczególnie syntetycznego mRNA, to wspaniała przyszłość, gdyż wkrótce będzie można zatrzymać starzenie się organizmu, cofać je, a nawet przemienić człowieka… w motyla, gdyż to tylko kwestia odpowiedniej sekwencji DNA w organizmie, która pełni taką samą funkcję jak program komputerowy. Oto za co nas mają. Nie tylko płeć to wg nich kwestia umowna, sekwencja genów, ale także sam człowiek.
 
Artykuł zaktualizowany 27.09.2021r.
 
Po opublikowaniu minutowego fragmentu z niemieckiej konferencji naukowców na YouTube, w ciągu kilku godzin został całkowicie usunięty nasz kanał i nie mamy możliwości utworzenia tam żadnego, innego kanału...
 
 
 

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: