No icon

Świat

GLOBALNE ŻYDOSTWO PRZEFAJNOWAŁO, PLAN FAŁSZYWEJ PANDEMII BYŁ TAK DOBRY, ŻE AŻ ZA DOBRY – TERAZ FIVE EYES MAJĄ SIĘ ZAJĄĆ ŚLEDZTWEM

Australijska firma Internet 2.0 zajmująca się analizą danych cyfrowych żąda, aby kwestią wybuchu plandemii w Wuhan zajęła się sama góra światowej inwigilacji, czyli słynna agencja wywiadowcza Five Eyes (Pięcioro Oczu), w skład której wchodzą USA, Wielka Brytania, Kanada, Australia i Nowa Zelandia. To samo jądro świata żydowskiego de facto szpiclungu globalnego, kolejnym (po)tworem jest 9 Eyes, w skład którego wchodzą dodatkowo Dania, Francja, Holandia i Norwegia, a następnym 14 Eyes rozszerzone o NIemcy, Belgię, Włochy, Hiszpanię oraz Szwecję. Warto wiedzieć, z Izrael współpracuje bezpośrednio z Five Eyes.
 
Monitoring elektroniczny transakcji przeprowadzanych w Chinach wykazał, że przygotowania do plandemii zostały tam rozpoczęte znacznie wcześniej niż teoretycznie powinny, gdyż na kilka lat zanim urodził się nietoperek, którego miał pożreć pancernik, którego z kolei pożarł żywcem wygłodniały Chińczyk, nabywszy go ponoć drogą kupna na targu w Wuhan. Choć wersje odnośnie kolejności oraz przedmiotu konsumpcji były na przestrzeni czasu różne, aczkolwiek netoperz pozostał niezmienny.
 
Znacznie zwiększoną produkcję oraz zakupy „testów” PCR w Chinach wspomniana firma australijska, której klientem jest między innymi australijski rząd, zaobserwowała już w 2017r., podobnie masek, rękawiczek, respiratorów, itd. Podaż oraz popyt rosły na przestrzeni kilku lat w prowincji Hubei, Huhan, z kulminacją rzucającą się w oczy na wykresie, nie dającą się racjonalnie wytłumaczyć inaczej, jak przygotowaniami do plandemii w trzech, potężnych kontraktach z maja 2019, września 2019 oraz listopada 2019r. Oficjalnie konsumpcja nietoperka miała się odbyć dopiero w grudniu 2019r., podczas chińskich świąt, więc nikt nie mógł nawet przypuszczać, że popyt na maski, narzucone światu „testy” PCR, respiratory itd. wkrótce dramatycznie wzrośnie.
 
To nieuchronnie rodzi konkluzję, iż plandemia nie była i nie jest przypadkowa, a stanowi element kolejnego już w historii, ludobójczego planu uknutego przez globalne żydostwo, co potwierdza finansowanie Instytutu w Wuhan przez samego „cara” plandemii dra Mengele, tfu – Antonio Fauciego oraz Narodowego Instytutu Zdrowia USA (NIH) z pieniędzy podatników amerykańskich, ale przecież nie tylko, gdyż pośród „inwestorów” tego podłego projektu globalnej grabieży oraz ludobójstwa oprócz standardowych hien finansowych, jak Gates et consortes, był choćby premier Kanady, Justin Trudeau. Partia Konserwatywna Kanady domagała się wówczas oficjalnie ujawnienia tajnych dokumentów, ukrywanych przez rząd przed obywatelami Kanady, dotyczących nie tylko finansów, ale także transferu wirusów Ebola oraz Henipah do Instytutu Virologii w Wuhan w marcu 2019r. Po wybuchu tej afery w Kanadzie (zamiecionej sprawnie pod dywan), robotę straciło dwóch Chińczyków pracujących dla kanadyjskiego rządu dr Xiangguo Qiu oraz dr Keding Cheng, cofnięto im także dostęp do informacji niejawnych.
 
I tak oto żydostwo przefajnowało. Kabaliści w każdym aspekcie przykładający wagę do liczb, przeliczyli się. Dokładne szacunki zapotrzebowania na dekoracje w okupowanych Chinach oraz narzędzia około-plandemiczne, pozwalające już a priori liczyć i przeliczać ukochane przez plemię żmijowe zyski, stały się przyszłym dowodem w Norymberdze 2.0 na to, że plandemia jest li tylko (nie)ludzkim, zaplanowanym w najdrobniejszych szczegółach projektem w ramach starego programu sprzed ponad stu lat, który niewiele osób już czyta. A szkoda, gdyż są tam zawarte nawet dyrektywy odnośnie wyszczepiania gojów...:
 
 
Jest również plan globalnego przewrotu, do którego przygotowania na całym świecie są prowadzone systematycznie, na naszych oczach,  jednak bierzemy je mylnie za oddolne ruchy pro-wolnościowe.
 
 
Chińczycy odrzucają oskarżenia w marnym stylu, potwierdzając jednocześnie współpracę komunistycznych Chin z USA oraz innymi krajami Zachodu (czytaj: z globalnym żydostwem). Wydali oświadczenie, iż: „Zwiększenie zamówień koreluje z okresem czasu w którym amerykańskie CDC oraz NIH pomagały Chinom powiększyć ich możliwości kontroli chorób zakaźnych takich, jak grypa. Zamówienia pojawiły się w czasie, kiedy AcoHealth Alliance oraz PREDICT (przewidź) – amerykańskie NGOs, czyli organizacje pozarządowe powiększały Chińskie możliwości testów laboratoryjnych”
 
To ewidentny strzał w kolano, którego nie trzeba nawet komentować, gdyż jak mawia p. Grzegorz Płaczek: „To się samo komentuje”.
 
Szefami australijskiej firmy Internet 2.0 są były oficer wywiadu David Robinson oraz ekspert cyber-bezpieczeństwa Robert Potter. Zatem nie są to ludzie, którzy zajmują się wyłącznie informatyką i nie mają szerszego spojrzenia, jedynie analizują dane. Skoro ogłosili swoje rewelacje w cytowanym raporcie, to oznacza, że totalitarna Australia nie jest dłużej w stanie ich ukrywać, wypłyną tak, czy owak, więc lepiej doniesienia wyprzedzić i poinformować opinię publiczną, że sprawa zaszła najwyżej, gdzie mogła, czyli do Five Eyes i tam odbędzie się śledztwo.
 
Problem w tym, że Five Eyes, nie jest w tym trupim przedstawieniu białym charakterem, postacią pozytywną, a wręcz przeciwnie. To nadrzędna agencja szpiegowska, której poświęciliśmy sporo miejsca w naszym artykule,  sprzed niemal już dwóch lat.
Oczekiwanie, iż „coś z tym zrobi” jest irracjonalne, bowiem to Five Eyes właśnie, ze swoimi głównymi mackami:
 
PRISM – NSA, GCHQ, ASD
XKeyscore – NSA, ASD, GCSB
Tempora – GCHQ, NSA
MUSCULAR – GCHQ, NSA
STATEROOM – ASD, CIA, CSE, GCHQ,NSA
 
nadzoruje fałszywą plandemię na całym świecie, ze szczególnym nasileniem w krajach własnej rezydencji, gdzie możliwości ma największe, co widzimy jasno po sytuacji australijskiego obozu koncentracyjnego, kanadyjskiego, brytyjskiego oraz nowozelandzkiego. W tych pięciu krajach zamordyzm plandemiczny jest aktualnie największy.
 
Nie jest oczywiście przypadkiem, że w Australii, o której słyszymy ostatnio najwięcej, premierami poszczególnych regionów są… żydzi. Widać osiągnęli już poziom zapisany w Protokołach Mędrców Syjonu, w którym mogą się światu ujawniać i nie muszą już dłużej kryć się za marionetkami wystawionymi na premierów i prezydentów „wolnego i świata”.
 
I tak, żydówką jest Annastacia Palaszczuk, premier Queensland,
 
żydówką jest Gladys Berejiklian, premier Nowej Południowej Walii (NSW),
 
 
Co do reszty Five Eyes, żydem jest Borys Johnson, premier UK
 
Żydem jest Justin Trudeau, premier Kanady
 
Izraelitką z zagubionego plemienia Izraela jest w jej mniemaniu Jacinda Ardern, mormonka, apologetka związków pederastów i lesbijek oraz ideologii gender. O judaistycznej proweniencji mormonów pisaliśmy w osobnym artykule.
 
Do kompletu Five Eyes mamy jeszcze cały zarząd USA z Joe Bidenem na szpicy.
 

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: