No icon

Świat

SŁYNNY AMERYKAŃSKI GENERAŁ COLIN POWELL ODDAŁ DZIŚ RANO DUCHA DIABŁU PO KOWIODOWEJ SZPRYCY. BYŁ W PEŁNI WYSZCZEPIONY

Generał Colin Powell, człowiek, który wymachiwał lewą fiolką z wąglikiem w ONZ strasząc świat rzekomą bronią masowego rażenia Saddama Husajna, aby uzasadnić żydowską agresję na Bliski Wschód w wojnie o Wielki Izrael, a także odbieranie praw obywatelskich Amerykanom, a potem innym narodom, oddał dziś rano ducha diabłu, na skutek "komplikacji kowidowych".
 
O śmierci Powella oraz jej przyczynie powiadomiła publiczność rodzina wpisem na Twitterze. 
 
Powell był w pełni wyszczepiony. Widać nie tym, czego się spodziewał; cóż, murzyn zrobił swoje, murzyn może odejść...
 
Jeśli oficerowie WP oraz policji kolaborujący dziś z terrorystami państwowymi, takimi jak łotr Morawiecki, czy Niedzielski, Szumowski (nie zapomnimy o tobie), Kaczyński i s-ka,  forsującymi fałszywą pandemię oraz zamordyzm w Polsce, mają nadzieję, że wysługując się psychopatycznym agresorom, wrogom Ojczyzny i Rodaków, ocalą własną skórę i dorobią kilka złotych przymykając oczy na hitlerowskie eksperymenty paramedyczne na polskich dzieciach, w tym niemowlętach, nie mówiąc już o podległych sobie żołnierzach i policjantach, to niech się lepiej uważnie przyjrzą casusowi amerykańskiego gen. Colina Powella. To nie byle pętak z kilkoma gwiazdkami, ewentualnie wspartymi na belkach - to swego czasu najważniejszy trep w USA oraz na całym świecie . 
 
Podobnie sprawa ma się z "ekspertami" typu pseudo-profesor Simon, czy Horban, a także z czołowymi dziennikarzami, którzy zasłużyli na stryczek razem z Niedzielskim - na nich też przyjdzie czas, kiedy okażą się już zbyteczni, ręka, która dzisiaj ich karmi jutro poderżnie im gardła.  
 
Niewiele może świadczyć na obronę Powella, ale trzeba mu oddać sprawiedliwość, że po latach zrozumiał i pewnie żałował własnej roli w tym żydowskim, trupim cyrku constans. Poniewczasie twierdził, że jego działania, które prowadził, stanowią plamę na jego honorze.
 
Rodzina chyba za nim nie przepadała, skoro wydała następujące oświadczenie:
 
“He was fully vaccinated. We want to thank the medical staff at Walter Reed National Medical Center for their caring treatment." Co się tłumaczy: "Był w pełni zaszczepiony. Chcemy podziękować personelowi medycznemu Narodowego Centrum Medycznego Waltera Reeda za ich troskliwą opiekę."
 
 
 

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: