No icon

Świat

THE ECONOMIST NA OKŁADCE - MASONERIA WIELKIEGO WSCHODU ORAZ LOŻE SZKOCKIE POZOSTAWIŁY TYSIĄCE ODCISKÓW PALCÓW

W odcyfrowanie symbolicznego zapewne rysunku z zeszłotygodniowej okładki The Economist zaangażowało się wielu komentatorów, włącznie ze słynnym jasnowidzem p. Krzysztofem Jackowski oraz odcinającym kupony od jego popularności sympatycznym Atorem, któremu przy okazji wspólnych programów przybywa nieco widzów.
 
Zabawimy się więc wspólnie i postaramy się zwrócić uwagę na kilka szczegółów, które jak dotąd umknęły uwadze analityków.
 
 
Otóż, pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy jest Alicja, jak wiemy z Krainy Czarów – już sama jej postać symbolizuje fakt, że mamy obecnie do czynienia z rzeczywistością niezwykłą, z efektem działań żydowskich czarowników w stylu Jambresa i Jannesa, gdzie nic nie jest prawdą, a wszystko oszustwem i kłamstwem. Dlaczego akurat żydowskich? Cóż, z wielu powodów. Po pierwsze przez węża, albo ze względu na rozmiar raczej żmiję, która znajduje się na dole okładki i ewidentnie nadzoruje proces upadku świata. To żmija osobliwa nie tylko przez oczywistą asocjację z „plemieniem żmijowym” z Pisma Świętego, ze „starodawnym wężem” symbolizującym Szatana oraz jego zastępy, które zostały strącone na Ziemię, ale także z powodu jej kabalistycznej natury, którą ma wypisaną liczbami na całej skórze.
 
 
Jednak wróćmy do Alicji, która nosi przecież masoński fartuszek, a lewą dłoń ma rozłożoną w absurdalnym geście, jakich wiele widzimy nie tylko przy okazji zgłębiania casusu Alberta Pike’a, ale choćby u Makarona i s-ki, ze słynnej migawki, która obiegła niedawno cały świat. Ma też bluzkę w trzech, wyblakłych kolorach: bleu, blanc, rouge, to kolory Francji, samego centrum bolszewicko-neoliberalnej masonerii Wielkiego Wschodu.
Alicja z obrazka jest zimna, bezduszna, jakby sztuczna, pozbawiona uczuć, zagląda do dziury z zaciekawieniem, ale bez żadnych emocji. To ciekawość ateistycznych masonów Wielkiego Wschodu, neoliberalnych bolszewików,  potomków saduceuszy doktrynalnie nie wierzących w Zmartwychwstanie, ani w życie pozagrobowe.
 
Obok niej stoi królik w angielskiej marynarce w kratkę, symbolizującej masonerię rytu szkockiego, równie idiotyczną oraz intelektualnie ślepą, jak tamta, co z kolei symbolizuje biała laska, którą królik dzierży w prawej dłoni. W lewej dłoni ma zaś zegarek na łańcuszku, który nie wychodzi jednak z kieszonki, jak był powinien, ale przytwierdzony do nadgarstka jest jakby formą zniewolenia pieniądzem opartym o nonsens blockchainu. To pewnie zakamuflowana informacja od szefów wszystkich szefów do podwykonawców rygorów fałszywej pandemii na całym świecie, jak Morawecki, Kaczyński, Szumowski s-ka, którzy obłowieni dziką grabieżą budżetów własnych państw oraz łapówkami od żydowskich koncernów farmaceutycznych, kiedy już wypełnią powierzone im zadanie i zechcą się kontentować uzyskanymi korzyściami, zostaną odcięci od kont na Kajmanach itp. jednym kliknięciem myszy i puszczeni w skarpetkach na żer rozwścieczonego biedą oraz niesprawiedliwością pospólstwa. Wówczas będzie płacz i zgrzytanie zębów.

Obok królika rosną czerwone grzyby – to, jak można domniemywać symbol rychłego uwolnienia psychotropów naturalnych i chemicznych, dopuszczenia ich do powszechnego użytku dla mas w Nowym Wspaniałym Świecie Aldousa Hexleya, mas, które nie będą miały nic i będą szczęśliwe jak mówi Klaus Schwab/Rothschild, po jednej, albo dwóch działkach. Królik jest poruszony, patrzy pilnie na zegarek, czy aby na pewno uda się wszystko przeprowadzić na czas, czy też przyjdzie dać głowę katu.
 
Tło jest dość niepokojące, przedstawia jakby krajobraz tuż po wojnie, kiedy jeszcze nie opadł kurz, ani dym, czy gaz bojowy, odsłaniający z wolna zrównany z ziemią krajobraz, ze sterczącymi kikutami budynków oraz połamanych drzew. To zapowiedź wojny, zwiastowanej już w Janowej Apokalipsie. Nie potrwa długo, gdyż najprawdopodobniej Rosja zbombarduje bronią atomową Izrael, co z kolei zapowiedział młody rosyjski jasnowidz obwożony swego czasu po jesziwach w państwie apartheidu Izrael. Wówczas skończą się marzenia istotnie ściętej głowy raz, na zawsze.
 
Leśną drogą wprost do dziury, za którą kompletnie zdeformowana rzeczywistość nie jest jeszcze znana ani Alicji, ani królikowi, gdyż nikt nie potrafi jej teraz przewidzieć poza obłąkanym kotem z Chesire, symbolizującym diabła, szczerzącym się sztucznie z ukrycia na drzewie w obłąkanym, nieudolnym uśmiechu, biegną w przerażeniu waluty, ale konkretne, jest tam oczywiście nic niewart Bitcoin, jest Etherium, jest amerykański dolar, ale nie ma ani euro, ani franka szwajcarskiego, ani złota, które pewnie przetrwają, szczgólnie frank, gdyż żydostwo będzie potrzebowało jakiejś waluty w swoim szwajcarskim, neutralnym azylu na czas wojny.  Widzimy też symbol giełd, który zasuwa do dziury zwiastujac krach, choć może to być także symbol upadku przemysłu, co jest prawdopodobne jako finał fałszywej pandemii zakończonej wojną światową. Jest także symbol rządów, biegnący z równą ochotą do dziury oraz symbol wagi, czyli sądownictwa, choć może to symbol człowieka z dwojgiem oczu i nosem, biegnącego w bok, próbującego wymknąć się zaplanowanemu dla niego losowi.
 
 
Cały obraz jak go powiększyć z okładki jest wypełniony odciskami palców, a więc sprawa fałszywej pandemii oraz totalniackiego projektu na przyszłość dla tych, którzy ludobójstwo przetrwają, wkrótce się rypnie, a odciski palców doprowadzą nas do wszystkich sprawców, którzy wylądują w Norymberdze 2.0
 
Powracając do kwestii żydowskiej, skoro rola masonerii światowej w forsowaniu fałszywej pandemii nie podlega dyskusji, to tym bardziej żydostwa, które całą masonerię utworzyło oraz w pełni ją kontroluje, co jest zapisane w protokołach Teodora Herzla, bedących przedmiotem dyskusji na Kongresie Syjonistycznym w Bazylei, w Szwajcarii, w 1897r.

§ 5. Masoneria tajna i jej "loże" na pokaz

W jakimże innym celu wymyśliliśmy i nakazaliśmy gojom całą tę politykę, nie dając im możności zbadania jej treści - jeżeli nie w tym - żeby drogą okólną osiągnąć to, co jest prostą drogą niedosięgłe dla naszego plemienia rozsianego. Posłużyło to - jako fundament dla naszej organizacji masonerii tajnej, która nie jest znana, oraz dla celów, których istnienia nawet nie podejrzewają te bydlęta - goje, znęceni przez nas do szeregów armii lóż masońskich "na pokaz", istniejących dla zamydlenia oczu gojom.

§ 6. Masoneria kierownikiem wszystkich tajnych

stowarzyszeń

Do stowarzyszeń tajnych zapisują się zwykle najchętniej aferzyści, karierowicze i w ogóle ludzie po większej części lekkomyślni, z którymi prowadzenie interesów nie będzie dla nas trudne. Oni będą wprowadzali w ruch mechanizm maszyny, wymyślonej przez nas. Jeżeli w świecie tym powstanie zamęt, będzie to znaczyło, że potrzebowaliśmy go zamącić, a zbyt wielka solidarność jego rozprzęgła się. Jeżeli zaś w łonie świata tego powstanie spisek, to na czele nie będzie stał nikt inny, jak tylko najprawowierniejszy ze sług naszych. Jest to naturalne, że my, nie zaś kto inny, będziemy kierowali sprawami i czynnościami masonerii, ponieważ wiemy, dokąd prowadzimy, znamy cel ostateczny każdego działania; goje zaś nie wiedzą, nawet nie znają wyników bezpośrednich, obchodzi ich zwykle tylko chwilowe zadowolenie ambicji przy wykonywaniu projektów. Nie wiedzą o tym, że sam projekt nie powstał z ich inicjatywy, lecz dzięki poddaniu przez nas myśli odpowiedniej.

§ 10. Egzekucje nad masonami

Śmierć jest nieuniknionym końcem każdego życia. Lepiej jest przyspieszyć koniec tych, którzy przeszkadzają naszej sprawie, niż nas, którzy jesteśmy jej twórcami. Masonów będziemy tracili w taki sposób, że nikt, prócz braci, nie będzie się mógł domyśleć, nawet same ofiary; wszystkie one umierają w chwili, kiedy zachodzi potrzeba tego, na pozór wskutek chorób normalnych. Wiedząc o tym, nawet bracia nie ośmielają się protestować. Stosując środki podobne, wyrwaliśmy z masoństwa wszelki zarodek protestu przeciwko zarządzeniom naszym. Głosząc gojom liberalizm, jednocześnie trzymamy naród nasz i agentów w ryzach bezwzględnego posłuszeństwa.

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: