No icon

Świat

AUSTRIACKIE ŻYDOSTWO ZATWIERDZIŁO PIERWSZY NA ŚWIECIE ARESZT (LOCKDOWN) DLA OSÓB ZDROWYCH, NIEWYSZCZEPIONYCH

Dziś o północy wchodzi w życie hitlerowskie rozporządzenie marionetkowego prezydenta Austrii Alexandra Schallenberga o lockdownie (zamknięciu w ciemnicy) osób zdrowych, którym kompletnie nic nie dolega, ale niewyszczepionych żydowskimi trutkami na gojów Pfizera, AstraZenaca i s-ki. Pod hitlerowskie zarządzenie (jaki kraj, takie zarządzenie) podlegają wszyscy Austriacy w wieku powyżej lat 12

Schallenberg został następcą prożydowskiego kanclerza Kurza, który jednak nie wyraził zgody na koszerny terror w Austrii, dlatego musiał niedawno odejść, uruchomiono przeciwko niemu haki w postaci podejrzenia o korupcję, czyli w polityce standard. Pierwszy raz absurdalny obiektywnie pomysł lockownu dla wg wrednego żydostwa „niewyszczepionych”, normalnych ludzi, pojawił się w Austrii we wrześniu 2021r. Kanclerz Kurz nie ugiął się wówczas i październiku już nie był kanclerzem.

Żydowska społeczność w Austrii jest pewna, że nowy kanclerz będzie w pełni poddany rozkazom, zostało to oznajmione wprost w żydowskiej prasie, jak The Jerusalem Post, gdzie w okolicznościowym artykule już w pierwszym zdaniu czytamy, że Schallenberg jest stałym gościem na żydowskich imprezach oraz wspiera Izrael w czasie konfliktu z Hamasem.

Schallenberg  na jednej z żydowskich imprez w Austrii

Sekretarz generalny społeczności żydowskiej w Wiedniu, niejaki Benjamin Nagele stwierdził, że Schallenberg jest długoletnim przyjacielem społeczności żydowskiej w Austrii, który spotyka się z żydowskimi liderami przy wielu okazjach, itd.

Mamy więc do czynienia z kolejną żydowską marionetką, realizującą projekt żydowskiego, globalnego ludobójstwa.

Minister spraw wewnętrznych Austrii Karl Nehammer ogłosił, że osoby, które nie podporządkują się terrorowi będą karane mandatami w wysokości 500 euro, natomiast biznes kartą 30 tys. euro.

Działania rządu austriackiego są tak samo nielegalne, jak działania gangu Morawieckiego w Polsce, za co odpowiedzą w Norymberdze 2.0, nie jakiejś malowanej, ale prawdziwej, o czym Morawiecki został powiadomiany ponownie na profilu Kancelarii Pemiera oraz PiS, gdzie ogłosił, że będzie odpowiadał tylko przed historią. Jakże się myli!

  

Żydowski terror w Austrii, jeśli się powiedzie, co jest niestety prawdopodobne, zwiastuje analogiczne działania w całej Europie, także w Polsce.

#MuremZaNorymbergiSznurem

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: