No icon

Świat

AUSTRIA – PRZYMUS SZCZEPIEŃ, LOCKDOWN , TOTALNY ZAMORDYZM PLANDEMICZY. CZYLI: CZYM SKORUPKA ZA MŁODU NASIĄKNIE, TYM NA STAROŚĆ TRĄCI

Globalne żydostwo uruchamia w Europie obłędny taniec śmierci, kolejną rzeź niewiniątek niezależnie od wieku ofiar i przystępuje do ostatecznego rozwiązania kwestii gojów, planowanego zgodnie z talmudyczną doktryną od zawsze, a realizowanego w praktyce na wielką skalę co najmniej od rewolucji w Rosji, choć można sięgnąć znacznie głębiej, zarówno do rewolucji we Francji, jak i do muzułmańskich najazdów na Europę, które zakończył dopiero król Karol Młot w bitwie pod Poitiers w 732r., tak w VIII w. n. e., rozpoczynając pogrom żydowskich de facto pohańców, gdyż lewa religia pt. „islam” jest konstruktem stricte żydowskim, bazującym w 99% na judaizmie, pełniącym funkcję oręża w walce z chrześcijaństwem, o czym szczegółowo pisaliśmy w poprzednich latach.
 
Purim w czasie wojny, żydostwo w tałesach na tle swastyki.
 
Można sięgnąć jeszcze dalej, do żydowskiego ludobójstwa w Persji, będącego podstawą corocznego „święta” Purim, podczas którego żydzi do dziś złorzeczą Hamanowi, którego powiesili wówczas wraz z 10 synami, uprzednio obcinając mu uszy, co było aktem ekstremalnego, sadystycznego poniżenia. Warto o tym pamiętać przy wigilijnym stole, kiedy wiele polskich rodzin podaje barszcz z uszkami, nie zdając sobie sprawy z tego, że to patent żydowski, na pamiątkę rytualnego mordu dokonanego na Hamanie. Z drugiej strony, jakkolwiek mamy absolutną pewność odnośnie żydowskiego bolszewizmu oraz hitleryzmu i niepodważalne dowody naukowe, to pewności odnośnie Hamana mieć nie możemy, ponieważ Purim bazuje na legendzie zawartej w hebrajskiej Biblii, tzw. Księdze Estery, która okazała się być falsyfikatem, nigdy jej w prawdziwej Biblii nie było, co nie przeszkadza żydostwu zbierać się każdego roku i sączyć jad po synagogach przez cały dzień.
 
Hitler ogłasza Anschluss Austrii w 1938r. Austriacy są szczęśliwi
 
Już w 1939r. żydzi rozpoczynając wojnę z Polską byli absolutne pewni, że tym razem projekt globalnej dominacji na świecie za sprawą Hitlera doprowadzonego do władzy przez Wall Street oraz City z pewnością się powiedzie. Ale się nie powiódł, tak jak i projekt poprzedni, czyli żydowski bolszewizm.
 
Dziś jest trzecie podejście, żydowska wojna wytoczona światu pod pretekstem fałszywej pandemii, równie mordercza, z milionami ofiar, która dopiero się rozkręca. Zatem do trzech razy sztuka i albo my, albo oni - tertium non datur. Żydowski Pfizer z koszernym prezesem Albertem Borulą ogłosił, iż żąda utajnienia wszystkich dokumentów dotyczących dopuszczenia do obrotu swojej zbrodniczej trutki genetycznej na gojów na co najmniej 50 lat. Zatem mają świadomosć, że to jest wojna i że Norymberga 2.0 wisi nad ich głowami, jak nad zbrodniarzami wojennymi, ludobójcami.  
 
Pisaliśmy niedawno, że aktualny herszt Austrii niejaki Schallenberg został następcą prożydowskiego kanclerza Kurza, który jednak nie wyraził zgody na koszerny terror w Austrii, dlatego musiał błyskawicznie odejść, uruchomiono przeciwko niemu haki w postaci podejrzenia o korupcję - w polityce standard. Pierwszy raz absurdalny obiektywnie pomysł lockownu dla wg wrednego żydostwa „niewyszczepionych”, normalnych ludzi, pojawił się w Austrii we wrześniu 2021r. Kanclerz Kurz nie ugiął się wówczas i październiku już nie był kanclerzem.
 
Austria posiada solidne, totalitarne tradycje, jest również od dawna „żydowską mekką”, jak pisał w wierszu Julian Tuwim, opisując żydostwo we Wiedniu. Dlatego warto dziś przypomnieć historię niemal zapomnianą, a mianowicie wkład Austrii w ludobójstwo II wojny światowej. Nikt tego lepiej oraz kompetentniej nie zrobi, jak znana historyczna p. dr. Ewa Kurek, autorka m. in. książki pt.: „Europa 1939-1945 Kto wspierał Hitlera, a kto z nim walczył”. To bardzo ciekawa lektura, wydana w 2020r., opisująca pokrótce wszystkich sojuszników Hitlera, w tym oczywiście Austrię. Jest tam również rozdział 4, zatytułowany „Żydowscy Sojusznicy III Rzeszy Niemieckiej”, najprawdopodobniej ocenzurowany przez wydawcę, gdyż ogranicza się do cytatu z książki dra Briana Marka Rigga o tym, że w samym hitlerowskim Wermachcie służyło 150 tysięcy żydów, w tym wielu oficerów, „niektórzy doszli do szarż generalskich lub admiralskich galonów”. Pretensji do pani Doktor mieć nie można, w swoich publikacjach wielokrotnie poruszała kwestię żydowskiej winy za tzw. holokaust, włącznie z udostępnieniem polskiej publiczności poematu Icchaka Kacnelsona „O, bólu mój”. Kwestia roli żydostwa w II Wojnie światowej została poruszona obszernie w publikacji p. Ireneusza Lisiaka, zatytułowanej: „Żydowscy kolaboranci Hitlera”, bazującej na źródłach koszernych, więc nie do zakwestionowania.
 
Austriacy witali Hitlera, jak żydowskiego mesjasza.
 
Wracając do Austrii, oto co p. dr Ewa Kurek przypomniała czytelnikom a propos tego kraju:
 
AUSTRIA - NIE OFIARA LECZ WSPÓLNIK HITLERA
 
„Czyż istnieją słowa które mogłyby opisać nasze uczucia, czyż serce i oczy są w stanie pojąć entuzjazm i radość ze Führer po tak długiej nieobecności znów jest w naszej stolicy” wołał austriacki sprawozdawca radiowy na Haldenplatz w Wiedniu”
 
LUTY 1938 - wobec proniemieckich nastrojów społecznych, kanclerz Austrii Kurt Schuschnigg spotkał się z Adolfem Hitlerem. Kanclerz zobowiązał się przeprowadzić referendum w sprawie przyłączenia Austrii do Niemiec oraz do rozszerzenia władzy austriackich nazistów z narodowosocjalistycznej partii Deutsche Nationalsozialistische Arbeiterpartes Österreichs (DNSAPO).
 
MARZEC 1938 - nie czekając na glosowanie, Hitler wprowadził wojska niemieckie do Austrii, Austriacy entuzjastycznie przyjęli niemieckich braci.
 
KWIECIEN 1938 - Austria, za zgodą Austriaków, historyczne i językowo będących częścią narodu niemieckiego, stała się częścią III Rzeszy Niemieckiej. Administracja Austrii stała się częścią administracji III Rzeszy Niemieckiej Austriackie władze i społeczeństwo uznały za własną władzę faszystowskiej Deutsche Nationalsozialistische Arbeiterpartei Osterreichs (DNSAPO) i weszły w struktury III Rzeszy Niemieckiej. Z chwilą połączenia Austrii z Niemcami, austriackie siły zbrojne stały się częścią wojsk wspólnej niemiecko-austriackiej III Rzeszy Niemieckiej.
 
1. Austriacy zasilili wspólną z Niemcami armię III Rzeszy 22 dywizjami i 12 pulkami zapasowymi. III Rzesza Niemiecka w Austriakach znalazła najwięcej kreatorów i wykonawców faszystowskich niemiecko – austriackich zbrodni;
 
2. Adolf Hitler urodził się i wychował w monarchii austriacko-węgierskiej;
 
3. Proporcjonalnie w stosunku do liczby ludności, Austriacy stanowili największą grupę wśród personelu obozów koncentracyjnych i obozów zagłady oraz na wyższych stanowiskach w SS;
 
4. Szefem Głównego Urzędu Bezpieczeństwa Rzeszy był Austriak Ernest Kalltenburnner;
 
5. Austriakiem był Adolf Eichmann, skazany na karę śmierci w Izraelu za przeprowadzenie akcji zagłady żydów europejskich;
 
6. Austriakiem był Odilo Globocnik, szef akcji „Reinhard” – wysiedlenia i ludobójstwa Polaków na Zamojszczyźnie;
 
7. Austriakiem był Franz Stnangl, komendant obozów w Treblince i Sobiborze;
 
8. Austriakiem był Otto Gustav von Wachter, gubernator dystryktu galicyjskiego i krakowskiego, czyli części ziem Polski nazwanej przez Niemców Generalna Gubernie; Komisariat Rzeszy w Holandii był kierowany przez byłego kanclerza Austrii Arthura Seyss-Inquartt;
 
9. Ponad 1000 Austriaków, członków SS i policji, w kwietniu 1943 r. brało udział w pacyfikacji powstania w warszawskim getcie.
 
Austriacy, dokładnie tak jak Niemcy, stosowali wobec żydów Ustawy Norymberskie. W 1938r. na stanowisko gaulaitera Wiednia Hitler mianował Baldura von Schiracha. Funkcję tę pełnił do końca wojny. Schirach był odpowiedzialny za wysłanie 185 tysięcy żydów z Wiednia do obozów koncentracyjnych. W przemówienia 15 września 1942r. określił wysłanie żydów na śmierć jako austriacki „wkład do kultury europejskiej”.
 
W Austrii nie było żadnej ustawy zabraniającej pomocy żydom. Było jedynie rozporządzenie Głównego Urzędu Bezpieczeństwa Rzeszy z 24 października 1941r. dotyczące ścigania postaw przyjaznych żydom. Na podstawie tych przepisów publiczne, przyjacielskie kontakty z żydami zagrożone były aresztem prewencyjnym 3-miesięcznego pobytu w obozie koncentracyjnym. Wysokie kary nie były częste. Nie było wyroków śmierci. Również wojskowe prawo karne, które dotyczyło austriackich żołnierzy, nie przewidywało kary za pomoc żydom.
 
Po wojnie wbrew faktom Austrię uznano za pierwszą ofiarę III Rzeszy.
 
1 września 1939r. Niemcy i Austriacy pod wodzą Hitlera atakiem na Polskę rozpoczęli III Wojnę światową. Wojna trwała do 8 maja 1954r., życie straciło ok. 40-50 milionów ludzi.
 

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: