No icon

Polska

MORAWIECKI Z DUDĄ SKAZALI 100 POLSKICH ŻOŁNIERZY NA ŚMIERĆ W AFGANISTANIE, WYSYŁAJĄC ICH NIELEGALNIE DO KABULU

Postanowienie Dudy, które jest nielegalne, łamie Konstytucję, ponieważ prezydent nie może ot tak sobie wysyłać polskich żołnierzy do działań wojennych za granicą, niczym prywatnych najemników z BlackWater, potrzebna jest do tego zgoda Sejmu, a już szczególnie wobec kraju, z którym Polska nie jest w stanie wojny, ukazało się w Monitorze Polskim 18 sierpnia 2021r.
 
"W okresie od dnia 18 sierpnia 2021 r. do dnia 16 września 2021 r. zostanie użyty Polski Kontyngent Wojskowy, o liczebności do 100 żołnierzy, w Islamskiej Republice Afganistanu" - czytamy w dokumencie.
 
Postanowienie weszło w życie z dniem ogłoszenia. Znajdują się pod nim podpisy Dudy i Morawieckiego.
 
W miedzyczasie tezy naszego artykułu sprzed tygodnia o współpracy USA z Talibami zostały dziś oficjalnie potwierdzone przez amerykańską telewizję mainstreamową Fox News, w której znany prezenter Tucker Carlson ujawnił, iż USA wciąż dzielą informacje wywiadowcze z Talibami, co więcej, korzystają z ich pomocy przy wysyłaniu do USA obywateli amerykańskich z Kabulu (zapewne pochodzenia żydowskiego), których listę przekazał Talibom rząd Joe Bidena. Wszystko to ma miejsce po ostatniej jatce, w której Talibowie zastrzelili kilkunastu Amerykanów (13 zabitych, 18 rannych) w Kabulu, a Joe Biden w wystąpieniu telewizyjnym dla ciemnego, amerykańskiego ludu zrobił groźną minę i... zasnął - taki żart z pogrzebu, gdyż nie zasnął, tylko ogłosił całemu światu, że źli sprawcy śmierci tych Amerykanów (Talibowie) "zapłacą cenę", albowiem ta podła żydowska banda wszystko przelicza na pieniądze.
 
W komentarzach prasy zagranicznej na czoło wybija się informacja o komunikacie ISIS - K (to taki nowy, żydowski wariant ISIS, jak warianty koronowirusa delta itp.),  że atak Talibów na Amerykanów (we współpracy z Amerykanami) nie jest ostatnim atakiem na obce wojska znajdujące się w Afganistanie i można się spodziewać kolejnych ataków na kolejne kontyngenty wojskowe z innych krajów.
 
ISIS - K: OBCE SIŁY ZBROJNE POWINNY OCZEKIWAĆ KOLEJNYCH ATAKÓW
 
Co w tej sytuacji robią Morawiecki z Dudą? Nic. Skazali polskich żołnierzy na niemal pewną śmierć. Skoro USA kontrolowane w pełni przez zorganizowane żydostwo nie tylko nie są zainteresowane losem własnych żołnierzy amerykańskich w Kabulu, ale otwarcie wciąż współpracują z Talibami (budując wspólnie kolejne Państwo Islamskie), którzy tych żołnierzy zabili, to jaka jest szansa, że zechcą pochylić się nad losem żołnierzy polskich? Jeśli pochylić się zechcą, to chyba jedynie po to, żeby im poderżnąć gardła. Rodziny mogą już zamawiać trumny...

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: