No icon

Polska

LIVE: POSELSKA KOMISJA ŚLEDCZA NORYMBERGA 2.0 – W PONIEDZIAŁEK INAUGURACJA Z UDZIAŁEM DR REINERA FÜLLMICHA

Pisaliśmy na łamach Nowych Aten o potrzebie powołania Norymbergi 2.0 już na początku maja 2021r., tym bardziej miło nam poinformować, że inicjatywa zmaterializowała się także w Polsce i jutro, w Sejmie RP będzie miało miejsce inauguracyjne posiedzenie Poselskiej Komisji Śledczej Norymberga 2.0 – z udziałem szacownego gościa z Niemiec  p. dra Reinera Füllmicha.

Poniżej przedrukowaliśmy dla Państwa zaproszenie do uczestniczenia zarówno w posiedzeniu Komisji online, jak i w spotkaniu z p. dr Reinerem Füllmichem, do którego przyłączamy się całym sercem.

Jak widać na zdjęciu, akcja Norymberga 2.0 trafiła również na samochody Polaków identyfikujących się z tym projektem.

Czas na publiczne wyrażanie sprzeciwu - tylko tyle i aż tyle. Niechby wszyscy przeciwnicy terroryzmu państwowego oznaczyli tak własne auta, sklepy, biznesy, a zaraz będzie inna rozmowa, plandemia zniknie. Wysiłek oraz koszt minimalny, natomiast efekt murowany. Wyobraźmy sobie tysiące aut w Polsce z takimi naklejkami - to jak "message" dla Niedzielskiego i s-ki wprost od kata, po sprawiedliwym wyroku sądu.

No ale Polacy się wstydzą. Choć nie wstydzą się tego, że pozwalają na hitlerowskie z natury eksperymenty paramedyczne na niemowlętach i dzieciach, zakontraktowanych przez Pfizera w polskich biudulach, jak szczury doświadczalne.

Miejmy nadzieję, że tym razem rozsądek oraz potrzeba osądzenia zwykłych  morderców, ludobójców, wezmą górę nad tradycyjną dulszczyzną.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie otwarte z dr. Reinerem Füllmichem (w ramach projektu Norymberga 2.0). Podczas spotkania nasz gość specjalny poprowadzi konferencje na temat sytuacji w Polsce i w Niemczech, a także w Europie w czasie pandemii. Będzie też okazja do zadawania pytań naszemu gościowi.

Spotkanie odbędzie się w Domu Literatury (Fundacja Domu Literatury i Domów Pracy Twórczej), ul. Krakowskie Przedmieście 87/89, 00-079 Warszawa w poniedziałek, 15 listopada o godzinie 19:00.

Ze spotkania będzie także prowadzona transmisja live, dostępna pod linkiem: https://youtu.be/NzqdzMHHeuY.

Kim jest nasz gość?

Dr Reiner Füllmich jest niemieckim prawnikiem, który zasłynął z sukcesywnego prowadzenia międzynarodowych procesów, w których pozwano duże nieuczciwe korporacje, takie jak Volkswagen i Deutsche Bank. Dr Reiner Füllmich ma stanąć na czele ponad 1000 prawników i 10 000 specjalistów medycznych, pozywając CDC, WHO i Davos Group o zbrodnie przeciwko ludzkości.

Czym jest projekt Norymberga 2.0?

Projekt Norymberga 2.0 jest inicjatywą obywatelską, powołaną z konieczności chwili i potrzeby serca.

Jakie są cele projektu ?

Celem projektu jest aktywizacja świadomych i odpowiedzialnych Polaków do zebrania dokumentacji historycznej i prawnej opisującej akty bezprawia, nadużyć i zaniechań władzy publicznej oraz opisu dzisiaj nieznanych szerszej opinii publicznej dramatów indywidualnych, tych którymi będą chcieli się Państwo z nami dobrowolnie podzielić.

Jak zamierzamy realizować cele projektu?

Na podstawie zebranej dokumentacji zostaną przygotowane indywidualne akty prawne służące sformułowaniu zarzutów i postawienia w stan oskarżenia konkretnych osób odpowiedzialnych bezpośrednio lub pośrednio za popełnione czyny. Jednocześnie powstanie profesjonalna dokumentacja archiwalna, w oparciu o którą zostaną wydane zeszyty historyczne pod zbiorczą nazwą „Dzienników Norymberskich 2.0”.

Co było przyczyną powołania projektu?

W konsekwencji decyzji rządu polskiego, a w szczególności Ministerstwa Zdrowia i podległych mu agend, doprowadzono do wielu krzywd i tragedii ludzkich, których ofiarami padli przede wszystkim Polacy – obywatele Rzeczpospolitej.

Skąd nazwa naszego przedsięwzięcia?

Projekt Norymberga 2.0 nawiązuje do znanego z historii procesu, w którym osądzono narodowo – socjalistyczny system III Rzeszy, dokonane przez niego zbrodnie oraz tych, za sprawą których zbrodnie te popełniano. Nazwa naszego projektu ma charakter czysto symboliczny.

Wesprzyj projekt Norymberga 2.0 poprzez darowiznę na nr rachunku w mBanku w EUR IBAN PL95 1140 1889 0000 5757 7200 1003.
 
Aktualizacja 15.11.2021r. - Komisja rozpoczęła przesłuchania
 
Szacowni goście z Niemiec
 
Komisja sejmowa
 
Komisja - prawnicy

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: